Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Fotoksiążka,a gramatura papieru

    Witajcie, nie chcę zaśmiecać innych wątkow dlatego otwieram nowy.
    Mam klientów, którym cena za fotoksiążki 30x30 z gramaturą papieru 800g jest są za drogie i potrzbują na czymś zaoszczędzić. Fotoksiążki chcę drukować w najlepszefoto i przy kalkulowaniu cen sa tylko 2 gramatury tj. 800g i 1200g. Myślę o czymś cieńszym, ale nie wiem jak to będzie się prezentowac ani jak będzie z jakością. Czy macie może doświadczenie z mniejszymi gramaturami? Fotoksiążki mają być pamiątką ze ślubu, ale teraz to chyba wszędzei liczy się tanio...
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  2. #2

    Domyślnie

    to nie są drukowane fotoksiążki, tylko naświetlane fotografie i naklejane na przekładki- i ta gramatura jest od tej przekładki zależna- po co pytasz tutaj? nie lepiej napisać/zadzwonić do NF?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    to nie są drukowane fotoksiążki, tylko naświetlane fotografie i naklejane na przekładki- i ta gramatura jest od tej przekładki zależna- po co pytasz tutaj? nie lepiej napisać/zadzwonić do NF?
    pytam, bo info potrzebuje jak najszybciej a niestety dziś pracę skończyłem później i nie mogłem do nich zadzwonić.

    W dodatku sama subiektywna informacja odnosnie jakości takiej grubosci będzie jakąś wskazówka dla mnie czy wogóle oferować taką grubość.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  4. #4

    Domyślnie

    jeszcze jedna uwaga- piszemy o fotoksiażkach czy fotoalbumach?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  5. #5

    Domyślnie

    w czym różnica? jak dla mnie to to samo. Albumy to kojarzą mi sie wyklejane, afotoksiążki to zadrukowane całe strony. Popraw mnie jeśli jestem zbyt zielony. Nigdy jeszcze nie zamawiałem w najlepszefoto żadngo wydruku, ale sugeruje się opiniami innych.

    Teraz zerknąłem na kalkulator cen i jest to foto album
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  6. #6

    Domyślnie

    więc fotoalbum to fotoksiążka tyle że nie drukowana a wywoływana i naklejana na przekładki
    a fotoksiążka to fotoksiążka drukowana i jest prawie połowe tańsza- zaloguj się, kliknij dodaj nowe zamówienie i masz do wyboru fotoalbum pro i fotoksiążka pro
    fotoksiążka ma 300g/m2
    http://www.najlepszefoto.pl/oferta/

    chyba sie zglosze do nf po jakieś wynagrodzenie za wyręczanie ich z pracy
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    więc fotoalbum to fotoksiążka tyle że nie drukowana a wywoływana i naklejana na przekładki
    a fotoksiążka to fotoksiążka drukowana i jest prawie połowe tańsza- zaloguj się, kliknij dodaj nowe zamówienie i masz do wyboru fotoalbum pro i fotoksiążka pro
    fotoksiążka ma 300g/m2
    http://www.najlepszefoto.pl/oferta/

    chyba sie zglosze do nf po jakieś wynagrodzenie za wyręczanie ich z pracy
    hehe, dzieki
    W sumie nawet pisze na ich stronie
    Drukowałes kiedyś coś u nich?
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  8. #8

    Domyślnie

    na targach mnie do siebie przekonali i wszystkie fotoksiążki (fotoalbumy) robię teraz u nich.
    Fotoksiążkę PRO i Basic będę zamawiał niedługo jako pokazowe dla klientów

    fotoalbumy mogę polecić - oczywiście z akrylem i kasetką drewnianą
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  9. #9

    Domyślnie

    jaką podajesz klientom cenę za ten fotoalbum że jest za drogo?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  10. #10

    Domyślnie

    wiesz podaje ceny w funtach bo klienci taką walutą dysponują. Doliczam około 500zł za projekt i za załatwienie sprawy do ceny z najlepszefoto.

    Uważam, że jak na obowiązujące ceny tutaj to jest tanio, ale klient klientowi nie równy
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •