Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Ggs d800

  1. #41

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam po co dodatkowe szkło GGS skoro wyświetlacz ma ochronne szkło tego samego typu ?
    plecy D800 są tak kruche że prędzej obudowa pęknie niż szkło ochronne .

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    Ja się zastanawiam po co dodatkowe szkło GGS skoro wyświetlacz ma ochronne szkło tego samego typu ?
    plecy D800 są tak kruche że prędzej obudowa pęknie niż szkło ochronne .
    Ja mam alergię na rysy na wyświetlaczach (wszelkich). Jednocześnie nie lubię folii, chyba nawet bardziej niż rys, dlatego na telefonie niczego nie nakleiłem
    Szklana "naklejka" ma dla mnie dwie zalety - nie jest folią i jeżeli kiedyś się porysuje, to łatwo wymienię na nową.

  3. #43

    Domyślnie

    demarca ochronne szkło hartowane trudno porysować
    nie stosuję żadnych ochron na wyświetlaczach które mają ochronne szkło hartowane i rys nie mam ,
    telefon Nokia N8 przeżyła dużo zero rys /D800 kurz z drobnym piaskiem na plaży przetarłem mikrofibrą i też rys nie zrobiłem ,
    róbcie jak chcecie bo to wasz sprzęt ale sensu 2 szkieł ochronnych nie widzę nadal ,
    dodatkowe szkło GGS przekłamuje obraz a jak ktoś folię naklei to i kolory będą gorsze < po co sobie utrudniać życie/fotografowanie .

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •