Ja się zastanawiam po co dodatkowe szkło GGS skoro wyświetlacz ma ochronne szkło tego samego typu ?
plecy D800 są tak kruche że prędzej obudowa pęknie niż szkło ochronne .
Szukaj
Ja się zastanawiam po co dodatkowe szkło GGS skoro wyświetlacz ma ochronne szkło tego samego typu ?
plecy D800 są tak kruche że prędzej obudowa pęknie niż szkło ochronne .
Ja mam alergię na rysy na wyświetlaczach (wszelkich). Jednocześnie nie lubię folii, chyba nawet bardziej niż rys, dlatego na telefonie niczego nie nakleiłem
Szklana "naklejka" ma dla mnie dwie zalety - nie jest folią i jeżeli kiedyś się porysuje, to łatwo wymienię na nową.
demarca ochronne szkło hartowane trudno porysować
nie stosuję żadnych ochron na wyświetlaczach które mają ochronne szkło hartowane i rys nie mam ,
telefon Nokia N8 przeżyła dużo zero rys /D800 kurz z drobnym piaskiem na plaży przetarłem mikrofibrą i też rys nie zrobiłem ,
róbcie jak chcecie bo to wasz sprzęt ale sensu 2 szkieł ochronnych nie widzę nadal ,
dodatkowe szkło GGS przekłamuje obraz a jak ktoś folię naklei to i kolory będą gorsze < po co sobie utrudniać życie/fotografowanie .
Skontaktuj się z nami