Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Ggs d800

  1. #1

    Domyślnie Ggs d800

    Ktoś uzywa osłony GGS z D800? Jak to u was wyglada, bo jak wrzucilem temat do Google to mi wyskoczylo
    cos takiego - jakby rozmiar nie pasowal do konca


  2. #2

    Domyślnie

    ja mam ggs, ale nie bardzo widze na zdjeciu o co Ci chodzi. mozesz doprecyzowac?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    zasłania czesc tekstu na lcd na gornej i dolnej krawedzi - w body w ktorych do tej pory uzywalem GGS takiego ficzera nie widzialem
    wiec profilaktycznie pytam, czy to moze gość cos felernego kupil, czy cos...

  4. #4

    Domyślnie

    pewnie kichowi chodzi, że ramka "tnie" część wyświetlacza.

  5. #5

    Domyślnie

    u mnie jest idealnie. nic nie jest zasloniete, ale jak sie przyjrzalem tej fotce to widac wyraznie, ze ja mam minimalnie wiekszego ggs'a. jakies 0,5-1mm na wysokosc. stad pewnie taki efekt na zdjeciu.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  6. #6

    Domyślnie

    i ja mam GGS i nic nie zasłania
    Oczywiście jeżeli patrzę na wyświetlacz pod kątem mniejszym niż 45 stopni to też mi przycina delikatnie "nóżki" literek. Ale zwykle patrzę prostopadle


    oto poszlaka


    edyta:

    tu lepiej widać
    Ostatnio edytowane przez pgaik ; 14-10-2012 o 14:04

  7. #7

    Domyślnie

    Nie lepiej coś takiego, oczywiście tez GGS: LINK

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Malikus Zobacz posta
    Nie lepiej coś takiego, oczywiście tez GGS: LINK
    Dokładnie to, zakupiłem ja sobie. Jestem zadowolony. Chociaż mogłoby byś minimalnie większe - o jakiś ułamek milimetra. Plus w stosunku do plastiku nikonawskiego jest taki, że to nie plastik a GGS i że ma dookoła taką uszczelkę, która nie pozwala na przedostawanie się syfu między osłonkę, a LCD.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    Dokładnie to, zakupiłem ja sobie. Jestem zadowolony. Chociaż mogłoby byś minimalnie większe - o jakiś ułamek milimetra. Plus w stosunku do plastiku nikonawskiego jest taki, że to nie plastik a GGS i że ma dookoła taką uszczelkę, która nie pozwala na przedostawanie się syfu między osłonkę, a LCD.
    Hm sam spojżałem na ten link i mi się podoba mega a w swoim d700 mam już porysowaną plastikową i chętnie wymienię. To jest najlepsza opcja cY polecacie jakieś jeszcze?
    Fuji X100s | Nikon D600 | Nikon F80 | N 20/2.8 | N 50/1.4 | N 24-70/2.8 | N 70-300VR | S 12-24 II | SB 910 | SB 600 | Stealth reporter 550 | Dakine Sequence

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    i ja mam GGS i nic nie zasłania
    Oczywiście jeżeli patrzę na wyświetlacz pod kątem mniejszym niż 45 stopni to też mi przycina delikatnie "nóżki"
    +1
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •