Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Jak bezstratnie zgrać audio z youtube....

    Znalazłem piękny zestaw instrumentali rap na YT i chcę sobie rapować w samochodzie ale nie wiem jak to ściągnąć do formatu audio żeby móc się cieszyć taką jakością jak na YT (choć i ta nie powala przecież

    Dla zainteresowanych:
    http://www.youtube.com/watch?v=pDMqo...f=list_related

    dziękuję za pomoc

    ps. mam na pokładzie cool edita ale nie wiem jak przekierować sygnał by zgrywał nie z mic tylko z Kompa
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  2. #2

    Domyślnie

    Freemake-Video-Downloader - wyciąga oryginał jak i konwersje może zrobić.

    EDIT: Co się zaś tyczy źródła nagrywania to może spróbuj ustawić "what u hear", ale gdzie to nie pomogę gdyż nie używam CoolEdita.
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 25-08-2011 o 23:47
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #3

    Domyślnie

    aaaa... tu sporo instrumentali do rapu... http://chomikuj.pl/Mastermik/HIP-HOP+*2c+RAP
    Ostatnio edytowane przez GrzesiekM ; 26-08-2011 o 02:05

  4. #4

    Domyślnie

    jeśli ktoś też chce ściągnąć podkłady z chomika wymienione powyżej to proszę przejść do zakładki intrumental
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Wszystko co koledzy podali wyżej wymaga instalowania jakichś programów na dysku. Jest sobie natomiast stronka:

    http://keepvid.com

    która umożliwia ściąganie filmów lub samej ścieżki dźwiękowej z YT i innych serwisów bez instalowania czegokolwiek. Dodatkowo to chyba jedyny serwis (kiedy szukałem czegoś takiego, dość dawno temu, to był jedyny), który umożliwia ściągnięcie filmów z YT we wszystkich jakościach i formatach, w których są one dostępne.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  7. #7

    Domyślnie

    Radosso, sprawdź PM.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Sprawdziłem. Jakość mp3 po zapisaniu na dysk woła o pomstę do nieba. 60kbps..... A szkoda bo sam bym chętnie kilka rodzynków zapisał w sensownej jakości. No chyba że jako mp3 to się wszystko tak tragicznie zapisuje

  9. #9
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Co prawda 320mbps niet ale już jest dobrze. Me być glücklich

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •