Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie NIKON D 800 czy CANON 5DIII

    Witam wszytskich forumowiczów
    nie zabijcie mnie tylko na początku z powodu porównania do Canona

    Trafila mi sie okazja zakupu sprzetu na rozpoczęcie działalności. Czytalem mnóstwo forów testów, porównań i mam taki mętlik w głowie ze sam nie wiem. Bardziej skłaniałem sie ku Nikonowi ze wzgledu na bardzo dobrą matryce ale co chwile czytam że AF nie tak że tylko ze szklami za setki złotych. czy mogli byście w miarę obiektywnie pomóc mi w wyborze pomiędzy tymi modelami. zdjęcia studio plener śluby. Dziękuje i prosze o zrozumienie wiem że jest tego dużo ale dlatego ja już się pogubiłem. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 10-10-2012 o 01:01 Powód: "mnustow", "niewiem", "pomódz"

  2. #2

    Domyślnie

    Kup Canona. Na sluby tylko Canon.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  3. #3

    Domyślnie

    Obojętnie który kupisz, będziesz bardzo zadowolony.

    Edit.
    Pod warunkiem, że będziesz potrafił wykorzystać potencjał tych korpusów.
    Ostatnio edytowane przez dem ; 09-10-2012 o 13:57



  4. #4

    Domyślnie

    a dlaczego na sluby akurat tylko canon? a co z reszta zastosowań?

  5. #5

    Domyślnie

    wiec tak: w pierwszej kolejnosci zainwestowac w slownik... moze byc wersja kieszonkowa, wiecej zostanie na korpus. pozniej zgodnie z tym co powiedzial Matey3000 - canon... tylko canon...

  6. #6

    Domyślnie

    Kup kanona i bedziesz zadowolony.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  7. #7

    Domyślnie

    Na pewno było, ale może autor nie widział.

    http://www.youtube.com/watch?v=AfA2m...44FUAAAAAAACAA
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #8

    Domyślnie

    jedyne co pkazali na tym filnie to przewage Canona przy nagraniach video

    skoro tak wszyscy krzyczą canon to moze jakieś wytłumaczenie dlaczego nie nikon?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-10-2012 o 16:30

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krukk Zobacz posta
    jedyne co pkazali na tym filnie to przewage Canona przy nagraniach video
    I różnica w użytkowaniu pewnie do tego się sprowadza.

    MZ idź do dobrego sklepu, przymierz obie puchy w łapę.
    Potem wróć do domu i zastanów się, jakiego zestawu potrzebujesz i w którym systemie da sie go korzystniej skompletować.
    W praktyce z obu powinieneś być zadowolony.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  10. #10

    Domyślnie

    ..bo canon i tylko canon

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •