Witam wszytskich forumowiczów
nie zabijcie mnie tylko na początku z powodu porównania do Canona
Trafila mi sie okazja zakupu sprzetu na rozpoczęcie działalności. Czytalem mnóstwo forów testów, porównań i mam taki mętlik w głowie ze sam nie wiem. Bardziej skłaniałem sie ku Nikonowi ze wzgledu na bardzo dobrą matryce ale co chwile czytam że AF nie tak że tylko ze szklami za setki złotych. czy mogli byście w miarę obiektywnie pomóc mi w wyborze pomiędzy tymi modelami. zdjęcia studio plener śluby. Dziękuje i prosze o zrozumienie wiem że jest tego dużo ale dlatego ja już się pogubiłem. Pozdrawiam
Szukaj





Skontaktuj się z nami