Witam, w sobotę wybieram się do Piły na koncert i chcę tam przenocować. Czy może mi ktoś wskazać jakiś niedrogi hotel? Najlepiej niedaleko "Pomarańczowego fortepianu", gdyż tam właśnie odbędzie się koncert.
Dzięki,
Mikołaj
ps. znalazłem hotel 2-gwiazdkowy "Gwda". Jest coś bliżej ulicy Ignacego Paderewskiego w podobnym standardzie? Za "dwójkę"w "Gwdzie" zapłącę niecałe 100 zł.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami