Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Odbłyski

  1. #1

    Domyślnie Odbłyski

    Kochani. Mam pytanie czy można coś poradzić na takie odbłyski jak na załączonym obrazku.


    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam
    Tomek


  2. #2
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    1. Przypudrować modelkę
    2. Jasny obiektyw i bez lampy
    3. Dyfuzor na lampkę.
    4. Światło odbite.

    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Sorry.
    Wszystkie cztery pomysły odpadają. Impreza już się odbyła i się nie powtórzy.
    Chodzi mi o post-produkcję, czyli co zrobić z materiałem który już mam.
    Pozdrawiam
    Tomek


  4. #4
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    aaaa, to ja przepraszam, jak wrócę do domku po południu to zrobię Ci tutoriala

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Jestem ciekaw tego tutoriala, bo latem to poważny problem (czemu te kobiety tak się pocą ). Staram się tego unikac puder mając w torbie. Ale to mozliwe tylko przy planowanych zdjęciach, a nie "zastanych". Ale co zrobic "potem"? Czasem pomaga delikatne "rozmycie" w PS-ie, czasem "stempel" (ale to kupa roboty, z przewagą kupy). Ale ciekaw jestem innych jeszcze rozwiązań. Madmipsie - czekamy!
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  6. #6

    Domyślnie

    No więc najszybciej to chyba tak:
    1) PS
    2) narzędzie stempel
    3) tryb stempla - CIEMNIEJ
    4) miękka końcówka
    5) można pokombinować z kryciem stempla
    6) z ALT'em pobieramy próbkę gdzie skóra nie ma odbłysków
    7) już baz altu jezdzimy stemplem po jasnych obszarach które się ściemnią

    To by było na tyle i chyba najszybciej

    IDIOM
    Nie wiem może nie powinienem Twojego zdjęcia poprawionego wystawiać. Jeżeli tak to przepraszam i usunę jeżeli chcesz.



    Jak będzie potrzeba to moge jakiego tutka przygotować ale to najwcześniej w piątek
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    D70, N 18-70, N70-200 2.8 VR, 50 1.8, S 70-300 APO SM2, SB-800, LowePro Nova 5AW

  7. #7
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    ok, już robię, ale jako nowy wątek.

    [ Dodano: Wto Cze 28, 2005 10:24 pm ]
    idiom - tutek gotowy, zapraszam i pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    ...choć za karę wykorzstam...
    Nie wiem czy p. Ania była by taka chętna do wykorzystania ale może się nie obrazi.

    Serdecznie Ci dziękuję.
    Ot tępa pała, znam to narzędzie i jakoś mi nie przyszło do głowy, żeby go do tego celu zastosować.
    Pozdrawiam
    Tomek


  9. #9
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •