Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foveon Zobacz posta
    801 ma przepiękny dźwięk wyzwolenia migawki i dla tego dźwięku chyba taką sobie sprawie.
    Kiedyś w otchłaniach internetu wyszperałem że amerykański przemysł filmowy wykorzystywał próbkę dźwięku wyzwolenia migawki z 801 w większości produkcji, właśnie ze względu na jego urok. Nie wiem ile jest w tym z prawdy, ale zdecydowanie ma coś w sobie .
    D800/F801/X100/35RC

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dreadunio Zobacz posta
    sporo różnych oryginalnych zamienników
    To oryginalnych czy zamienników?
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #13

    Domyślnie

    Oryginalnych części zamiennych, mój błąd.
    D800/F801/X100/35RC

  4. #14

    Domyślnie

    F 4 jest nie do zajechania mam go około 20 lat , nadal chodzi jak CKM. Gumy jak nowe (no może lekko przytarte) ale nic się nie odkleja . Nie ma FF - ów czy BF - ów , luzów na stopce i itd. To były aparaty a nie ścierwa typu Dxx, Dxxx. Nawet najbardziej wyeksploatowany wytrzyma jeszcze dłużej od cyfraków. Polecam kto ma ochotę na powrót do przeszłości.

  5. #15

    Domyślnie

    I już przestałem przeglądać części zamienne do tej puchy .

    A tak a propos F4, żeby nie tworzyć nowego tematu to może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi matówkami? Jest tego pełno, nie jest zobrazowane jak to wszystko wygląda i mam mentlik w głowie. Mam zamiar sprawić sobie kilka szkieł AIS a chciałbym mieć jak najbardziej wygodną matówkę do ostrzenia manualnego i AF.

  6. #16

    Domyślnie

    do obiektywów manualnych to najlepszym rozwiązaniem będzie matówka typu K czyli z tzw klinem dalmierzowym jak w starych modelach aparatów. Autofokus bedzie działał z nią normalnie.

  7. #17

    Domyślnie

    No i trzeba jeszcze pamiętać o ustawieniu na pryzmacie korekty pomiaru światła, jak się już tą matowkę zmieni. W każdym razie w standardowym DP-20 trzeba.
    Never failed in Vietnam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •