Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie modernizacja kompa do obrobki

    posiadam w tej chwili Core2duo E7500 2,93 , plyte Asus P5KPL-AM , grafike GeForce 8300GS , 2x2GB RAM Corsair Dominator DDR2 1066. kupilem ostatnio dysk ssd OCZ Agility 3 60GB 525MB/s. przyszpieszyl on dzialanie kompa ale nie pracuje jeszcze z pelna predkoscia. myslalem o zmianie plyty by obslugiwala SATA 3 ale to wiaze sie ze zmiana tez procka i pamieci. zeby niemiec zbyt duzych kosztow w tej chwili bo zamierzam niedlugo przestawic sie na FX myslalem nad prockiem I3 3,3 intela pamiecia 2x4GB 1600 i plyta z DDR3 x4 i SATA 3(chociaz jedno pod SSD) i by miala juz USB 3.0. co mozecie polecic? jakie wy macie kompy?

  2. #2

    Domyślnie

    Znajdź najtańszą Asusa która ma SATAIII, obsługę pamięci 1600 i USB3 nawet z podstawką H71, będziesz zadowolony. Na asusach siedzę odkąd pamiętam, już 4 albo 5 płyta u mnie siedzi, każda jedna sprawowała się bardzo dobrze (odpukać). Procek nawet pentium G620 na początek wystarczy, nie ma co pakować w i3 2x więcej kasy jak i tak za krótki czas chcesz kupić i5/i7 (bo rozumiem że tak chcesz jak już uporasz się z kosztami FXa). Mam G620 i w Lr3 oraz PS CS5 sobie radzi wporządku. Jesli jednak będziesz chciał pozostać na tym co kupisz teraz to i3 to minimum.
    ;]

  3. #3

    Domyślnie

    Jezeli zamierzasz kupic D800 i pracowac z duzymi RAWami to i3 moze byc troche niekomfortowy.
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #4

    Domyślnie

    zamierzam kupic d600 a co do i3 to narazie na nim skoncze. w tej chwili moj zestaw mi wystarcza ale do d600 razej bedzie troche brakowalo szybkosci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •