Close

Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 301
  1. #61

    Domyślnie

    Zrobione Jareczku. Zaraz wszystko potwierdzimy co do kosztów ale Twoje wyliczenia są bliskie prawdzie

    Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

  2. #62

    Domyślnie

    no raczej te ok 300 to z dodatkami. Ja jutro się konkretnie określę gdy już będę wiedział co ze ślubem córki a tymczasem dzwonię do Pani Ani.

  3. #63

    Domyślnie

    Czekamy na wieści Mareczku i Twój a właściwie Wasz udział...

  4. #64

    Domyślnie

    no i szybko i sprawnie, rezerwacja dokonana, to co wyżej uzgodnione zaklepane, jeśli chodzi o kapelę góralską (a chłopaki fajnie grają ) to brali cos ok 550- 600 - nie pamiętam dokładnie i ją można bliżej zamówić i to by był dodatkowy koszt.

  5. #65

    Domyślnie

    To bardzo poproszę o uzupełnienie pierwszego posta o konkrety i dopisaniem do nas +2

  6. #66

    Domyślnie

    Witam: Piotrze, tak na wszelki wypadek bo mój post był krótki, łatwo go więc przeoczyć , widzę inne osoby dopisane a mnie nie )). Poproszę o dopisanie do listy Artur + Ania, zaliczka (200zł) już przelana. Do zobaczenia .

  7. #67

    Domyślnie

    Dopisałem, bo widzę że Piotruś jest poza forum. Kolorami nie odznaczyłem Twojej wpłaty Arturze, zrobi to Piotruś jak potwierdzi. ( Moją zresztą też, mam nadzieję)

  8. #68

    Domyślnie

    Dzięki, jestem na liście, więc ilość uczestników do wzięcia pod uwagę w planowaniu miejsca pobytu się zgadza, to najważniejsze , a moje 200zł się kiedyś tam odnajdzie w przelewach )).

  9. #69
    oczekujący
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    czarna dupa
    Posty
    135

    Domyślnie

    Widzę Piotrze, że kolejka w oka mgnieniu się wydłuża,
    więc i ja proszę o wpisanie mnie plus "Edytor".
    Jutro przelewam zaliczkę.
    Pozdrawiam wszystkich

  10. #70

    Domyślnie

    Grzesio, dzięki za uzupełnienie listy. Mam nadzieję że wszystko mamy teraz pod kontrolą.

    Arturze, Piotrze, uzupełnione

Strona 7 z 31 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •