Close

Strona 4 z 31 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 301
  1. #31

    Domyślnie

    no Pani Ania ma ok 200 miejsc, ale nie wiem ile z tego i co będzie wolne, zaraz zadzwonię.

  2. #32

    Domyślnie

    -nocleg 60
    -wieczorek I: grilowane - 40zł: karczek, swojska kiełbasa, kasznka swojska, Grzaniec, herbata kawa;
    wieczór II- udo z prosiaka 40zł: napoje ciepłe zimne, chleb, smalec oscypek z żurawiną, bunc, korbacze, udo z prosiaka zimna płyta;
    wieczór III - zimna płyta barcz z krokietem, żeberko z kwaśnicą;

    śniadania - stół szwedzki obiadokolacje na wazach i półmiskach.

    Karta tatrzańska -zniżki, m.in na aguapark, termy i wyciagi.

    to jest propozycja od Pani Ani na Bustryk, ma jeszcze wolne miejsce.

  3. #33

    Domyślnie

    Da się Mareczku coś wynegocjować z ceną noclegu (chyba że jest ze śniadaniem)? Drogawo trochę choć wiem że to sezon zimowy i zawsze nieco drożej jest. reszta atrakcji w bardzo przyzwoitych cenach...

  4. #34

    Domyślnie

    Ale to jest cena że śniadaniem i obiadokolacją

  5. #35

    Domyślnie

    Więc dla mnie rewelacja. Zaplanujmy zatem 30 osób Mareczku i o taką rezerwację, wstępną na powiedzmy 5 dni bym Cię poprosił. Ok? W międzyczasie wszystko sobie skonsultujemy.

  6. #36

    Domyślnie

    Zarąbiście! Moje kochanie się już deklarowało, potwierdzam i ja i koncepcja z żarełkime w pensjonacie= świetna atmosfera bez wyłażenia z chałupy, no chyba że na zdjęcia.
    Przy planowaniu tras proszę równiez o propozycje dla 1-no roczniaków - trase na gubałówkę i krupówki znam

  7. #37

    Domyślnie

    Jeśli to wszystko (lokal) Marek potwierdzi to biorę się za trasy, w tym dla jednoroczniaków i zawałowców

  8. #38

    Domyślnie

    przy 50 -ciu osobach może by cos jeszcze ukręcił. bo tak pytałem i to ceny dla 30 -tu osób, tzn nie przypuszczam że z ceny lecz jakiś gratis może

  9. #39

    Domyślnie

    czyli Piotr, nie na 3 noclegi lecz na 5? od kiedy do kiedy?

  10. #40

    Domyślnie

    Czwartek do niedzieli. Oczywiście istnieje możliwość że część osób będzie chciała przyjechać wcześniej lub zostać dłużej ale wtedy indywidualnie to muszą załatwić. Ja stawiam na termin 17-20 stycznia.

Strona 4 z 31 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •