Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Zacznij od wymiany karty.
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  2. #12

    Domyślnie

    Kartę ostatnio kupiłem drugą co prawda używaną ale na poprzedniej też czasami pojawiała się sytuacja z napisem na wyświetlaczu. Za to na pewno nie było takich zdjęć jak pokazane. Trzeciej karty na chwilę obecną nie mam skąd wytrzasnąć

  3. #13

    Domyślnie

    "CHA" w miejscu liczby zdjęć na górnym wyświetlaczu to znaczy, że jest uszkodzona karta lub co jest bardziej prawdopodobne uszkodzone gniazdo kart CF. Mam kilka D70s i w jednym mam tę przypadłość. Była zgięta jedna z nóżek w gnieździe kart, ale po wyprostowaniu i włożeniu dobrej karty i jej sformatowaniu w aparacie wyświetla się "CHA".
    Należy wymienić gniazdo kart na działające.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli nie jest to wina karty ani gniazda to wygląda na exitus letalis elektroniki. A matryca swoją drogą bardzoooo brudna.

  5. #15

    Domyślnie

    @andystar Ile taka operacja wymiany gniazda kosztuje?? Co do napisu "CHA" raz czy dwa mi wyskoczył ale pomogło wyjęcie i włożenie karty.

  6. #16

    Domyślnie

    Ja wymienię w moim D70s sam przy okazji wymiany "hot mirror" na filtr podczerwony.
    Nie jest to skomplikowana operacja. Są filmiki na You Tube.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  7. #17

    Domyślnie

    To ten dynks http://allegro.pl/nikon-d70-d70s-ply...6.html#thumb/1 ?? A te uszkodzone pliki można jakoś odzyskać czy już spisać je na straty??

  8. #18

    Domyślnie

    Tak to ten "dynks". Cena jest kosmiczna. Taniej można kupić uszkodzony aparat. Dodatkowo na takim uszkodzonym można przećwiczyć demontaż.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  9. #19

    Domyślnie

    Na allegro za dużo tego nie ma. Znalazłem tylko taki zestaw http://allegro.pl/nikon-d70s-grip-18....html#thumb/10 po taniości

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •