Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Newell power bank pb-en15

    Dzień dobry wszystkim,
    Zastanawiam się nad zakupem PB z tytułu wątku: NEWELL POWER BANK PB-EN15 pod D7100. Pytanie jest takie: czy ktoś używa, albo może polecić coś lepszego, ale do 200zl? Jeśli o wiele lepszy, oczywiście mogę dołożyć parę groszy. Teorytycznie rozmiar i jako taka wygoda mnie najmniej interesują, bo power bank będzie używany tylko w czatowni. Wiem, że w 2015 roku wątek na ten temat już byl, ale nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi (zresztą pytanie było wtedy do D7xx chyba).

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba że ktoś używa kilku wymiennych akumulatorów (np. dodatkowe dwa i podwójna ładowarka) i może polecić

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sauron10 Zobacz posta
    Dzień dobry wszystkim,
    Zastanawiam się nad zakupem PB z tytułu wątku: NEWELL POWER BANK PB-EN15 pod D7100. Pytanie jest takie: czy ktoś używa, albo może polecić coś lepszego, ale do 200zl? Jeśli o wiele lepszy, oczywiście mogę dołożyć parę groszy. Teorytycznie rozmiar i jako taka wygoda mnie najmniej interesują, bo power bank będzie używany tylko w czatowni. Wiem, że w 2015 roku wątek na ten temat już byl, ale nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi (zresztą pytanie było wtedy do D7xx chyba).
    Chyba trochę bez sensu. Ten PB naładuje En-El 15 w sprzyjających warunkach maksymalnie 2 razy.
    Za takie same pieniądze można nabyć PB 20000, z którego można dużo więcej wyssać. Kilka ładowań na pewno, a i telefon podładować.

  4. #4

    Domyślnie

    I do tego adapter?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja wolę trzy akumulatory. Jeden może być w body drugi może się ładować , a trzeci w rezerwie.
    A Ty masz inny pomysł. Może też dobry.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam powerbank baseus PPBD050201, 15W i nowe pytanie - czy takim kablem jak niżej będzie się dało zasilać bezpośrednio D7100? Tzn. mam pustą baterię i czy od razu po podłączeniu PB będzie się dało robić zdjęcia?
    https://allegro.pl/oferta/kabel-usb-...v1-12035428408

  7. #7

    Domyślnie

    Czekaj... Chcesz zasilać D7100 przez USB? Tak się nie da.
    Chyba żadne lustro Nikona przez USB nie poleci.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja tam się nie znam, dlatego pytam . Niby ma być kompatybilne z d7100.

  9. #9

    Domyślnie

    Kabel jest do transferu danych, nie zasilania.

    Tamten Newell wykorzystuje atrapę baterii, więc zasilanie idzie przez komorę akumulatora.
    Takie atrapy są na allegro, ale co to warte...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #10

    Domyślnie

    Czyli, z powerbanka normalnego da się jakoś oprócz atrapy?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Szczerze mówiąc i tak wolałbym dodatkowe aku, ale przez PB jest łatwiej i taniej jak i tak mam powerbanka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Newell Power Bank
    By loki_p in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 20:19
  2. bateria zewnętrza (power bank)
    By salvamea in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-07-2014, 01:16
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 13:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •