Close

Strona 19 z 34 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 334
  1. #181

  2. #182

    Domyślnie

    Po niczym. Póki nie będziesz mieć w rakach, to się nie dowiesz.
    Można jedynie podejrzewać na podstawie ceny.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #183

    Domyślnie

    Naprawdę można zgłupieć z tymi akumulatorami hahnel kosztuje ponad 100zł newell można kupić już za 70 hama nawet 150 oryginały to też loteria czy się dostanie oryginał czy nie. W sumie to niewiadomo co kupić czy jeden najdroższy oryginał za 180zł czy np 2 hahnele albo newelle. A próbował ktoś te hahnele extreme?

  4. #184

    Domyślnie

    Wcale nie można zgłupieć z aku. Tylko trzeba sobie zdać sprawę, że poniżej 150 zł - 160 zł (czyli najniższej ceny oryginalnego aku ze sklepu wystawiającego fakturę) można brać udział w loterii. Jeden kupi jest ok, drugiemu sypie się po pół roku - to jest właśnie ryzyko kupowania nieoryginalnego produktu. Każdy sam musi sobie odpowiedzieć czy stać go na ryzyko, czy woli mieć święty spokój. Ja wolę pewność i święty spokój niż oszczędność 80 czy 100 zł.

    O ile przy gripie szukanie oszczędności mogę zrozumieć (oryginał 1200; podróbka 250 - ktoś kto potrzebuje gripa do kilku sesji w ciągu roku może się zastanowić nad wyborem) o tyle w przypadku aku nie widzę żadnego sensu takiego zabiegu. Jeżeli masz oryginał wiesz ile dasz radę zrobić zdjęć i nie stresujesz się, że nagle padnie. Pół biedy jak masz gdzie naładować. Ale jak masz być przez kilka dni poza dostępem do prądu (albo zapomnisz ładowarki ) to może być słabo.

    Te podróbki wszelkiej maści przecież też kosztują. Dlatego może jednak lepiej w weekend mniej wypić i kupić nikona, niż pobalować i zostać z Newelem

  5. #185

    Domyślnie


    aaa i jeszcze jedno. Do tego Pana za 148 pisałem maila w sprawie innego, używanego aku swego czasu. Nie zaszczycił mnie rozmową za 168 zł możesz mieć w pewnej sieci sklepów agd-rtv z darmową dostawą do sklepu i gwarancją oryginalności. Tu zapłacisz 148 + jakieś 10-12 zł przesyłkę i nie wiesz co masz

  6. #186

    Domyślnie

    Mam newella od października i nie widze roznicy, ba czasem wydaje mi się że dłużej na nim trzyma jak na oryginalnym aku dostarczonym z aparatem

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniuXR3i Zobacz posta
    Mam newella od października i nie widze roznicy, ba czasem wydaje mi się że dłużej na nim trzyma jak na oryginalnym aku dostarczonym z aparatem
    I życzę Ci, żeby tak było przynajmniej do października

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomisiek Zobacz posta
    za 168 zł możesz mieć w pewnej sieci sklepów agd-rtv z darmową dostawą do sklepu i gwarancją oryginalności. Tu zapłacisz 148 + jakieś 10-12 zł przesyłkę i nie wiesz co masz
    dokładnie i do tego możesz jeszcze zaszaleć biorąc ze sobą dowód osobisty nie zapłacisz nawet złotówki przy odbiorze i możesz wybrać płatność po 4,20 zł miesięcznie
    KUP NA RATY: 4,20 zł x 40 rat
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  9. #189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xx737 Zobacz posta
    Naprawdę można zgłupieć z tymi akumulatorami hahnel kosztuje ponad 100zł newell można kupić już za 70 hama nawet 150 oryginały to też loteria czy się dostanie oryginał czy nie. W sumie to niewiadomo co kupić czy jeden najdroższy oryginał za 180zł czy np 2 hahnele albo newelle. A próbował ktoś te hahnele extreme?
    Idziesz do jokera, euro czy innego tego typu sklepu i masz pewność kupujesz orginał.

    Ale jak ktoś wcześniej wydał klika czy kilkanaście tysięcy na body i obiektywy a teraz chce oszczędzić jakieś grosze na akumulatorze to faktycznie głupieje.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #190

    Domyślnie

    Nie kupujcie badziewia Newela, Hanela czy inne gowno. Body za 7000-10000 tys a aku jakieś nie wiadomo jakie? Wstyd.

Strona 19 z 34 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •