Close

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 359
  1. #1

    Domyślnie Nikon D700 vs. D600

    Witam,
    Interesuje mnie bezpośrednie porównanie wymienionych body chodzi o szybkość działania AF, szumy, rozpiętość tonalną oraz ogólną funkcjonalność, przy wykorzystaniu w reportażu oraz w portrecie. Niedawno zakupiłem drugie body D700 teraz zastanawiam się czy może wybór powinien paść na D600 ...
    Będę wdzięczny za opinię.
    D4lZ6lS35lS50lS85l

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.dxomark.com/index.php/Cam...(brand3)/Nikon

    Wygląda na to, że D600 odjechał jeśli chodzi o własności matrycy.
    flickr / Rolleicord, Canon

  3. #3

    Domyślnie

    Nie narzekaj, D700 super sprawa, ja obecnie mam 1 sztukę ale drugą bym kupił jako backup do filmu + backup dla mnie robienie reportażu na dwie puszki jest niewygodne. no chyba że to dwa identyczne korpusy, bo na dwóch rożnych lipa.

  4. #4

    Domyślnie

    jeśli chodzi o funkcjonalność, brak powiększenia obrazu na LCD 100% na guziczku OK w D600, MZ to duża kicha w reporterce, a i w portrecie również, gdy trzeba sprawdzić błyskawicznie czy nasze szkiełko nie spłatało figla i ustawiło ostrości na las za modelką

  5. #5

    Domyślnie

    Do reporterki raczej nie ma szans przebić funkcjonalności D700. Ale nie każdy potrzebuje tak intensywnie korpusu używać. Niestety kiedy połączymy i ergonomię i obrazek i chcemy więcej niż D700 wychodzi nam albo D4 (D3s) albo zmiana systemu.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie pocieszajcie się właściciele niedawno kupionych siedemsetek za osiem i pół tysiąca pe el en. Nowy kogut we wsi tj. D 600 z 2012r gorszy od de siedemset z 2008 roku ? ....
    (Sam marzyłem o D700 ale teraz sam nie wiem)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Do reporterki raczej nie ma szans przebić funkcjonalności D700. Ale nie każdy potrzebuje tak intensywnie korpusu używać. Niestety kiedy połączymy i ergonomię i obrazek i chcemy więcej niż D700 wychodzi nam albo D4 (D3s) albo zmiana systemu.

    dlatego sądzę, że będzie D700s ,
    było D300s, D3s, to dlaczego ma nie być, przez wielu oczekiwanego, podrasowanego D700 ?

  8. #8
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NIKOLAY Zobacz posta
    Nie pocieszajcie się właściciele niedawno kupionych siedemsetek za osiem i pół tysiąca pe el en. Nowy kogut we wsi tj. D 600 z 2012r gorszy od de siedemset z 2008 roku ? ....
    (Sam marzyłem o D700 ale teraz sam nie wiem)
    2008 rok to było już tak dawno... idąc dalej tym tokiem rozumowania to D3s też jest gorszym aparatem, że o D3 nie wspomnę, a D5100 jest lepszy od D300s. To są inne sprzęty, dla innego odbiorcy i projektowane z naciskiem na inne cechy.

  9. #9

    Domyślnie

    1/8000 do 1/4000?! Podziękował; nadal czekam na D700[..] (może być z "s").

    Niestety, mOSAd ma rację...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popi1612 Zobacz posta
    1/8000 do 1/4000?! Podziękował; nadal czekam na D700[..] (może być z "s").

    Niestety, mOSAd ma rację...
    Pokaż jedno zdjęcie które musiałeś zrobić na 1/8000. Nie te, które zrobiłeś, ale te które musiałeś!

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •