A mi się wydaje że co poniektórzy się zatrzymali w czasie dobre pięć lat temu, kiedy to Canon faktycznie w jakości obrazka przodował i konkurencję odstawiał (głównie w jego jakości na wyższych czułościach) i jako jedyny oferował korpus z klatką 35mm. Od tego czasu upłynęło już jednak trochę wody w Wiśle i nie chodzi o to że Canon obrazuje źle bo tak nie jest, ale z pewnością nie lepiej od konkurencji. Kwestie subiektywne pomijam. Jednemu bardziej pasuje Canon, innemu Sony, jeszcze innemu Nikon czy Pentax. Ale opowieści o jakieś magicznej jakości obrazka.... można sobie chyba darować![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami