Close

Strona 51 z 190 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1891
  1. #501

    Domyślnie

    To może ja coś napisze, co prawda miałem go tylko na chwilkę ale kilka rzeczy mogę o nim powiedzieć.
    Bardzo ciekawa i solidna konstrukcja, trudno jest mi sobie wyobrazić aby mogło się w nim coś połamać czy po prostu pęknąć. Farba z tej sigmy też nie będzie schodzić.

    Zrobiłem kilka fot na koszu, AF chyba szybszy niż w N24-70. Wydaje mi się, że jest również celniejszy. Szkło ostre od 1.4

    D3 35mm f/1.4 1/800s ISO 360

    Full: https://dl.dropbox.com/u/82277445/20121222_PF_PM071.JPG
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  2. #502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    AF chyba szybszy niż w N24-70.

    No to Sigma zaskoczyla wszystkich
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  3. #503

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beson Zobacz posta
    To może ja coś napisze, co prawda miałem go tylko na chwilkę ale kilka rzeczy mogę o nim powiedzieć.
    Bardzo ciekawa i solidna konstrukcja, trudno jest mi sobie wyobrazić aby mogło się w nim coś połamać czy po prostu pęknąć. Farba z tej sigmy też nie będzie schodzić.

    Zrobiłem kilka fot na koszu, AF chyba szybszy niż w N24-70. Wydaje mi się, że jest również celniejszy. Szkło ostre od 1.4

    D3 35mm f/1.4 1/800s ISO 360

    Full: https://dl.dropbox.com/u/82277445/20121222_PF_PM071.JPG
    link cos nie dziala?
    | N


  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Eskimosie - jak tam ceny sigm na północy ?
    To samo co w Polsce, nie oplaca sie przylatywac, zwrot podatku pokryje koszty biletu.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 25-12-2012 o 11:40
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iceman Zobacz posta
    link cos nie dziala?
    Działa, działa.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  7. #507

    Domyślnie

    Podpiąłem w SPC bo w DE jeszcze go nie ma. Jeśli ktoś twierdzi, że jest szybszy od Nikkora 24-70 to jest oczywiste, że albo go nigdy nie miał albo zepsuł mu się Af...
    Miałem w rękach chyba wszystkie szkła na rynku i nie spotkałem do tej pory szybszego silnika niż w tym zoomie.
    Co by jednak nie umniejszać jego wartości przyznam, że 1.4G już sprzedany i czekam na Sigmę
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 25-12-2012 o 14:41
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Podpiąłem w SPC bo w DE jeszcze go nie ma. Jeśli ktoś twierdzi, że jest szybszy od Nikkora 24-70 to jest oczywiste, że albo go nigdy nie miał albo zepsuł mu się Af...
    Miałem w rękach chyba wszystkie szkła na rynku i nie spotkałem do tej pory szybszego silnika niż w tym zoomie.
    Co by jednak nie umniejszać jego wartości przyznam, że 1.4G już sprzedany i czekam na Sigmę
    Jasne, tak sobie dla jaj żartowałem.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  9. #509

    Domyślnie

    Aj żartowniś, żartowniś. Wiedziałam, że gdzieś jest pułapka
    Nie pobiłeś jednak FJ, w którym widziałem przed paroma dniami 35/1.4G za 9777 zł

    Co by jednak nie mówić to stosunek ceny do jakości Sigmy jest doskonały. Martwi mnie jedynie jakość mechaniczna szkła. Jak wielu doświadczyło, z ich trwałością, nawet w seriach EX bywa bardzo różnie.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Aj żartowniś, żartowniś. Wiedziałam, że gdzieś jest pułapka
    Nie pobiłeś jednak FJ, w którym widziałem przed paroma dniami 35/1.4G za 9777 zł

    Co by jednak nie mówić to stosunek ceny do jakości Sigmy jest doskonały. Martwi mnie jedynie jakość mechaniczna szkła. Jak wielu doświadczyło, z ich trwałością, nawet w seriach EX bywa bardzo różnie.
    Też widziałem 9777zł. Zapytałem panią, czy przypadkiem 9 z 6 z przodu im się nie pomyliła. Zaprzeczyła
    | N


Strona 51 z 190 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •