Close

Strona 179 z 190 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 781 do 1 790 z 1891
  1. #1781

    Domyślnie

    Mimo wszystko usunięcie takich aberracji to żaden problem...

  2. #1782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Mimo wszystko usunięcie takich aberracji to żaden problem...
    Mega problem, jest to nieusuwalne, pipeta w lr w tych miejscach pozostawia szarą obramówkę. Można posiłkować się zmianą zdjęcia na b/w
    albo robić od 2,8... lub wieczorem

  3. #1783

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Mega problem, jest to nieusuwalne, pipeta w lr w tych miejscach pozostawia szarą obramówkę. Można posiłkować się zmianą zdjęcia na b/w
    albo robić od 2,8... lub wieczorem
    Soft Nikona usuwa to bez problemu... Miałem tak samo wielkie aberracje w 35/1.8 DX.

  4. #1784

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Soft Nikona usuwa to bez problemu... Miałem tak samo wielkie aberracje w 35/1.8 DX.
    No, dla takiego efektu warto zainstalować tę wspaniałą aplikację a ile radości i czasu aby to potem wyeksportować do lr, chyba powrócę do tego nikkora.


  5. #1785

    Domyślnie

    Wyślij mi nefa- w PS też to zniknie bez śladu

  6. #1786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Wyślij mi nefa- w PS też to zniknie bez śladu
    A mogę 500?, bo na tylu jest.

  7. #1787

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    A mogę 500?, bo na tylu jest.
    Nie trzeba 500. Usuwanie masowo takich aberracji to parę sekund... Dla kogoś kto i tak obrabia to żaden problem. Dla kogoś kto nie obrabia- aberracje znikają z poziomu puszki.

  8. #1788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie trzeba 500. Usuwanie masowo takich aberracji to parę sekund... Dla kogoś kto i tak obrabia to żaden problem. Dla kogoś kto nie obrabia- aberracje znikają z poziomu puszki.
    Opowiedz krok po kroku jak masowo usunąć taką aberację, serio. Chciałbym poznać pierwszą osobę która to potrafi
    Tylko faktycznie usuwa a nie zmniejsza jak nikona soft.

  9. #1789

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Opowiedz krok po kroku jak masowo usunąć taką aberację, serio. Chciałbym poznać pierwszą osobę która to potrafi
    Tylko faktycznie usuwa a nie zmniejsza jak nikona soft.
    Wyślesz te nefy czy nie? Bo robisz problem z czegoś co jest niewielkim problemem...

  10. #1790

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Wyślesz te nefy czy nie? Bo robisz problem z czegoś co jest niewielkim problemem...
    No chyba żartujesz że wyślę ci nefy klienta.
    Opisz jak masowo usunąć aberacje w kilka sekund, ja to zrobię i potwierdzę czy masz rację, chyba że to jakiś problem?

Strona 179 z 190 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •