Szukaj
Ojej, no to jej:P
Nikon http://greg77.com/
Wlasnie, pieprzycie trzy po trzy, a nikt nie odpowiedzial dlaczego forum padlo?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Myślę, że należy czym prędzej powołać komisję, która ustali dlaczego padło forum, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego właśnie Premier!![]()
bu ha ha lece po sciereczki do monitora
Oba posty napisałem z lekką dozą ironii i świadomy wszystkiego z pozytywnym nastawieniem bo takie w życiu się liczy a trzeci post to takie ot przedrzeźnianie się z modem
Po prostu źle odczytałeś intencje.
D90 | N18-105/3,5-5,6G ED VR | N35/1,8G | N50/1,8G + pierścionki | N55-300/4,5-5,6G ED VR |
Skontaktuj się z nami