Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: Forum

  1. #31

    Domyślnie

    W końcu będę mógł czymś się zająć w pracy oprócz pracy
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 26-09-2012 o 12:03 Powód: "Wkońcu"
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #32

    Domyślnie

    To był straszny i traumatyczny tydzień, nawet znalazłem troszkę czasu na połażenie z Nikonkiem w plener
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  3. #33

    Domyślnie

    Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie
    Aj, waj, bezpłatnie. Czy ja mówiłem geszeft? Jakoś się*dogadamy

    To był straszny i traumatyczny tydzień
    Jak widzę klientów przybywa...
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #34

    Domyślnie

    A ja nie tęskniłem, a co
    D90 | N18-105/3,5-5,6G ED VR | N35/1,8G | N50/1,8G + pierścionki | N55-300/4,5-5,6G ED VR |

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biotrek Zobacz posta
    A ja nie tęskniłem, a co
    To był taki test, kto nie tęsknił ten dostanie bana.

    Ale że sam się przyznałeś, to zostaniesz wyróżniony - możesz wybrać na ile

    Słuuuchamy...

  6. #36

    Domyślnie

    Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka
    1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik
    D90 | N18-105/3,5-5,6G ED VR | N35/1,8G | N50/1,8G + pierścionki | N55-300/4,5-5,6G ED VR |

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biotrek Zobacz posta
    Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka
    1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik
    Proście, a będzie Wam dane...

  8. #38

    Domyślnie

    Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze.... to co się właściwie stało, że nie działało?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  9. #39

    Domyślnie

    pewnie cos sie zj... ale ze admin byl na urlopie to troche potrwalo zanim stanelo na nogi
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jm Zobacz posta
    Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze....

    Bana mu!

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •