W końcu będę mógł czymś się zająć w pracy oprócz pracy![]()
Szukaj
W końcu będę mógł czymś się zająć w pracy oprócz pracy![]()
Ostatnio edytowane przez FHR ; 26-09-2012 o 12:03 Powód: "Wkońcu"
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
To był straszny i traumatyczny tydzień, nawet znalazłem troszkę czasu na połażenie z Nikonkiem w plener![]()
Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....
Aj, waj, bezpłatnie. Czy ja mówiłem geszeft? Jakoś się*dogadamyKonrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie
Jak widzę klientów przybywa...To był straszny i traumatyczny tydzień
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
A ja nie tęskniłem, a co![]()
D90 | N18-105/3,5-5,6G ED VR | N35/1,8G | N50/1,8G + pierścionki | N55-300/4,5-5,6G ED VR |
Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka
1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik![]()
D90 | N18-105/3,5-5,6G ED VR | N35/1,8G | N50/1,8G + pierścionki | N55-300/4,5-5,6G ED VR |
Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze.... to co się właściwie stało, że nie działało?
pewnie cos sie zj... ale ze admin byl na urlopie to troche potrwalo zanim stanelo na nogi
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami