aż sie miło patrzy na te czarno-żółte kolory z białymi literkami w tle![]()
Szukaj
aż sie miło patrzy na te czarno-żółte kolory z białymi literkami w tle![]()
to był po prostu kilkudniowy ban dla wszystkich![]()
na pewno mieliście koszmary :P
Put some fun between your legs
-ride a horse
Marta gorzej. Mnie ogarnęły schizy
Ostatnio edytowane przez FHR ; 25-09-2012 o 13:53 Powód: "shizy"
Księżak
D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900
Czekałem czekałem i sie doczekałemOby juz nigdy wiecej tak długiej przerwy w działaniu forum
"Ban dla wszystkich" - hehehe dobre
a ja ze szczęścia/głupoty siekając cebulę odrąbałem sobie dziś kawał palucha... Napieprza mnie tak ze ledwo łaże, no ale forum czytam z zaciśniętymi zebami![]()
Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.Mnie ogarnęły schizy
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Ja z tych rozterek bez forum aż się zafejsbukowałem, choć jak dotąd tyle lat się skutecznie broniłem... Jedno wiem - teraz marnowanie czasu w Internecie przybrało dla mnie nowy wymiar
Co do hostingu: Piotrze moje oferty nadal aktualne.
---
Oper
Skontaktuj się z nami