Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Forum

  1. #21

    Domyślnie

    aż sie miło patrzy na te czarno-żółte kolory z białymi literkami w tle

  2. #22

    Domyślnie

    to był po prostu kilkudniowy ban dla wszystkich

  3. #23

    Domyślnie

    No, i nastał dzień po nocy
    Tutaj jest... podpis

  4. #24

    Domyślnie

    na pewno mieliście koszmary :P
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  5. #25

    Domyślnie

    Marta gorzej. Mnie ogarnęły schizy
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 25-09-2012 o 13:53 Powód: "shizy"
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  6. #26

    Domyślnie

    Czekałem czekałem i sie doczekałem Oby juz nigdy wiecej tak długiej przerwy w działaniu forum

    "Ban dla wszystkich" - hehehe dobre

  7. #27

    Domyślnie

    a ja ze szczęścia/głupoty siekając cebulę odrąbałem sobie dziś kawał palucha... Napieprza mnie tak ze ledwo łaże, no ale forum czytam z zaciśniętymi zebami

  8. #28

    Domyślnie

    Mnie ogarnęły schizy
    Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.
    Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie

  10. #30

    Domyślnie

    Ja z tych rozterek bez forum aż się zafejsbukowałem, choć jak dotąd tyle lat się skutecznie broniłem... Jedno wiem - teraz marnowanie czasu w Internecie przybrało dla mnie nowy wymiar
    Co do hostingu: Piotrze moje oferty nadal aktualne.
    ---
    Oper

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •