Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Barcelona!

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    Dobre Miasto
    Posty
    8

    Domyślnie Barcelona!

    Troche wakacyjnych fotek z Barcelony
    Wszystko obrabiane na biezaco podczas podrozy w Pentaksie K-5.

    #1

    #2

    #3

    #4

    #5
    podpis komercyjny niezgodny z regulaminem forum!

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Nie trzymasz się jednej konwencji (ot kolor / Bw), kadry... nie trzymasz się tematu, gaos in my life... To repo, a nie zbiór foto z wakacji... Chyba, że taki był zamysł. Jakoś mnie nie zainteresowałeś.

  3. #3

    Domyślnie

    W K-5, czy D70 - nikt nie pozna. Ważne, że kadry są dobre i przemyślane. Rzeczywiście 5 i 1 najlepsze, ale i pozostałe nie najgorsze.

  4. #4

    Domyślnie

    Sie wyłamie 4, 5. Obróbka w aparacie - ja bym nie miał odwagi, ale te dwa akurat wyszły.
    mOSAd w D70 nie było obróbki zdjęć!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    Dobre Miasto
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Nie trzymasz się jednej konwencji (ot kolor / Bw), kadry... nie trzymasz się tematu, gaos in my life... To repo, a nie zbiór foto z wakacji... Chyba, że taki był zamysł. Jakoś mnie nie zainteresowałeś.
    Głównie mam zdjęcia B&W, kolor mam wtedy kiedy mi to odpowiadało. Np. fotke #3 zostawilem w kolorze, poniewaz fajnie kontrastuje b&w tlo z kolorowa postacia. Sa to fotki z wakacji oczywiscie. Nie polecialem do Barcelony na oplacony projekt reportazowy, robilem zdjecia dla siebie i chcialbym sie nimi podzielic .
    Zdjęcia nie są poszeregowane jakoś tematycznie, bo wolę, że każde z nich było niepodległą i indywidualną pamiątką.

    #6

    #7

    #8

    #9

    #10

    #11

    #12

    #13


    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny
    Sie wyłamie 4, 5. Obróbka w aparacie - ja bym nie miał odwagi, ale te dwa akurat wyszły.
    mOSAd w D70 nie było obróbki zdjęć!
    Też normalnie nie odwazybym sie edytowac zdjec w aparacie, ale jak sie okazuje K-5 do fotografii b&w nadaje sie bardzo dobrze!
    Ma wiele filtrow (zielony, czerwony, infra etc), mozna dodac winiete, ramke, czego chciec wiecej?

    mOSAd i rawa - thx!
    podpis komercyjny niezgodny z regulaminem forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •