Close

Strona 3 z 681 PierwszyPierwszy 123451353103503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 6809
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oge Zobacz posta
    Oby tylko nie pojawiły się jakieś babole które będą podstawą do jojczenia i psioczenia.
    Nie ma takiej opcji

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oge Zobacz posta

    Już wmawiają ludziom że jest niezawodny
    no co, może naprawdę jest ?
    Nikon

  3. #23

    Domyślnie

    Jakieś crossy w tym układzie AF ? Takiego "kundla" Nikon wypościł. Mieszaniec Udaje czasem semiprofi ale to jednak amatorski sprzęt.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  4. #24

    Domyślnie

    Kiedy to maleństwo ma być w sklepach?
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #25

    Domyślnie

    No tak jak pisałem - to D7000 FX. W zasadzie w przewidywaniach nie do końca trafiłem z tylko AF - myślałem że też dadzą -2EV czułość. Body i cena zapowiada się świetnie
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli tylko nie będzie problemów z AF to naprawdę będzie to udany aparat.
    D700, D300, S20/1.8, N35/1.8, N50/1.8, N85/1.8, SB-600, SB-800.

  7. #27

    Domyślnie

    Już czytałem narzekania, że nie ma uchylnego ekraniku Dla zawodowców do niczego, dla amatorów za mało innowacyjny

    Z jasnych budżetowych stałek brakuje tylko AF-S 35/2 Ciekawe, kiedy Nikon takie szkło wypuści ? Bo ta DX-owa to naprawdę, ale na FX się nie nadaje
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  8. #28

    Domyślnie

    Szkoda, że guzik nagrywania nie jest tak jak w D7000, bardzo mi to odpowiadało. A poza tym fajnie, że jest alternatywa, teraz jako bakap do D3s oprócz staruszka D700 i przedrogiego "dziwadła" D800 można nabyć fajną zabawkę z filmowaniem. Miło.
    Chociaż jednak amatorszczyzną wieje tu i ówdzie, 1/4000s? Hm.
    Ale wreszcie są tryby U1 U2, szkoda że nie dorośli jeszcze do Canona i Sony i nie dali U3. Bardzo przydatne. Zwłaszcza, że chyba jako pierwsi mieli takie cuda w F70.

    To teraz czekam na FX za 2000 nie USD, ale zł

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Z jasnych budżetowych stałek brakuje tylko 35/2 Ciekawe, kiedy Nikon takie szkło wypuści ?
    To prawda, chociaż bawiłem się parę dni temu 28/1.8 i w sumie...
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-09-2012 o 10:28
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  9. #29

    Domyślnie

    No właśnie trochę amatorski jednak jest. Myślałem, że to będzie hit na miarę D700....a teraz tak: Obudowa jest magnezowa czy nie?? Programy tematyczne, a brak w tym miejscu używanych często guzików WB, ISO, itd... 39 punktowy AF, ile ma krzyżowych?? 9 ??
    Czujnik RGB 2016pixeli, i dobre pytanie padło, czy ma mikroregulację?? Bo jak nie ma, to może być problem, że wszystkie będą szły do serwisu na regulację......
    Sam nie wiem, mam mieszane uczucia, czas pokaże, bo sądzę, że nabywcy szybko się znajdą

  10. #30

    Domyślnie

    Czy będą odchodzić gumy?

Strona 3 z 681 PierwszyPierwszy 123451353103503 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •