Close

Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 542
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    I zaczynaja sie bzdurne komentarze
    Pelna klatka ze standardem zeissowskim w malej obudowie
    Naprawde nic wiecej nie potrzeba do szczescia
    Do podbudowania ego sluza duze lustrzanki koniecznie z zestawem stalek i zoomow
    Trudno z tym polemizować.

    Problem w tym, że target złożony ze świadomych tego fotografów (hipsterów i dentystów w kryzysie wieku średniego, jak słusznie zauważyłeś, przyciągną inne marki) może nie wystarczyć. Produkt musi być opłacalny, inaczej będzie rynkową efemerydą. Śmiejemy się z dentystów, ale to dzięki nim możemy się fajnie bawić.

    Ja się martwię, nie ironizuję.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drdln Zobacz posta
    rx1 to kompakt, bez wymiennych obiektywów. Swoją drogą ciekawe czy (kiedy?) doczekamy się bezlusterkowca ff od sony...

    2014

  3. #23

    Domyślnie

    Tak sobie jeszcze myślę i zastanawia mnie jedno, w RX100 jest ładny obiektyw, który składa się do pozycji transportowej, oferując autentycznie malutki korpus, do transportu w kieszeni.

    Leica X1/2 też się ładnie chowa do pozycji transportowej, tak że obiektyw wystaje kilka milimetrów ponad obudowę.

    A w RX1 jest taki ordynarnie przyspawany obiektyw z systemu lustrzanego, wygląda na to że Sony za małe pieniądze (dział R&D) na szybko chciało pokazać pierwszy FF kompakt.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta

    Problem w tym, że target złożony ze świadomych tego fotografów (hipsterów i dentystów w kryzysie wieku średniego, jak słusznie zauważyłeś, przyciągną inne marki) może nie wystarczyć. Produkt musi być opłacalny, inaczej będzie rynkową efemerydą. Śmiejemy się z dentystów, ale to dzięki nim możemy się fajnie bawić.

    Ja się martwię, nie ironizuję.

    Na szczęście to Sony, które stać na wypuszczenie aparatu tylko po to żeby ładnie wygladal w katalogu reklamowym i żeby się móc np chwalić, że to pierwszy kompaktowy ff itp... Od innych firm bez kasy - pentax/olympus - raczej czegos takiego nie uświadczymy juz.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Na szczęście to Sony, które stać na wypuszczenie aparatu tylko po to żeby ładnie wygladal w katalogu reklamowym i żeby się móc np chwalić, że to pierwszy kompaktowy ff itp... Od innych firm bez kasy - pentax/olympus - raczej czegos takiego nie uświadczymy juz.
    I te inne firmy bardzo rozsądnie postępują, po co wydawać niemałą kasę na kreowanie rynku czy też na sprawdzanie teorii w praktyce.

    Lepiej wyręczyć się innymi ( tu Sony), poczekać, a jak rybka (rynek) złapie przynętę, dać własny produkt.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    Lepiej wyręczyć się innymi ( tu Sony), poczekać, a jak rybka (rynek) złapie przynętę, dać własny produkt.
    Klasy dosia.
    You get what you pay for.

  7. #27

    Domyślnie

    Sony to innowacje. SLT czy teraz FF i bezlustra. Gdyby nie Sony to dalej "emocjonowalibyśmy" się pojedynkiem rebeli 1101D vs d5102.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    (...)
    Do podbudowania ego sluza duze lustrzanki koniecznie z zestawem stalek i zoomow
    .. a ja gupi myślałem że do zarabiania pieniędzy
    pozdrawiam
    Mirek$

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniecpolska Zobacz posta
    ... poczekać, a jak rybka (rynek) złapie przynętę, dać własny produkt.
    I tak oto doczekaliśmy K-01 i OMG. Z matrycami Sony.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    .. a ja gupi myślałem że do zarabiania pieniędzy
    to zrob sonde ile osob na forum zyje z fotografii
    Road to Manila

Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •