Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie [Dzika przyroda] Wodnik

    Witam Pobudka 1:30 w nocy, 3:45 na miejscu. Po ciemku przedzieramy się przez trzciny i wchodzimy w błoto w którym nie można stać dłużej niż kilka sekund bo się już człowiek na krok nie ruszy. Wreszcie zajmujemy upatrzone wcześniej miejsca i czekamy pod siatkami maskującymi w zupełnym mroku. Po ponad godzinie zaczyna się przejaśniać. Z mgły i mroku wyłaniają się czaple siwe i białe, kwokacze, kszyki, łęczaki, kropiatki i wodniki. Aparat przełączony w tryb cichej migawki i do dzieła...

    1. Z błotniarką

    2. Anty symetrycznie

    3. Nostalgicznie

    4. OK

    5. Z nóżką

    A potem o 8 powrót i do pracy
    Pozdrawiam

    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo ładne , gratulacje
    wybiorę jak większość 1 i 5

  3. #3

    Domyślnie

    Taaak....
    1 miodzio, ale to już mówiłem. Podoba mi się też 4, no i 5 klasa.

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie trójeczka najlepsza. Wodnik i roślina ładnie zagrali w kadrze.

  5. #5

    Domyślnie

    3-1 gratuluję Kamil - roślinność świetnie wzbogaca te zdjęcia !
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Dobre ujęcia. Naprawde ładny wodnik. Podoba mi się Twoja wrażliwość i smak fotograficzny. Robisz jedne z lepszych zdjęć w tym dziale moim zdaniem.....bo robisz zdjęcia z momentem i pieknym swiatelkiem (chociazby ten raniuszek, okej, moze to byl fart, ale liczy sie ze masz te zdjecie), a nie tylko szopem

  7. #7

    Domyślnie

    Fart ale wyczekany i zaobserwowany wcześniej Potem chodzi człowiek niewyspany Cieszę się, że podobają się zdjęcia
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  8. #8

    Domyślnie

    wspaniałe zdjęcia, opłacało się wstać tak rano, a właściwie to w nocy :P
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  9. #9

    Domyślnie

    Według mnie to 5 a potem 1

  10. #10

    Domyślnie

    A ja biorę cały set, bez wyjątku
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •