Szukaj
Witam,
no faktycznie te szumy jakieś duże, może wstaw gdzieś NEF-a, bo z tych JPG-ów faktycznie ciężko coś wydłubać...
Pozrdawiam, QuadMan.
Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....
Tutaj jest nef http://przeklej.net/down/64971031508..._0001.NEF.html
D90 |18-105 f/3.5-5.6|35 f/1.8|50 f/1.4|85 f/1.8|
Coś takiego?
Uploaded with ImageShack.us
Kolory też jakieś nijakie, ale ładnie wyostrzone - jak to zrobiłeś?
D90 |18-105 f/3.5-5.6|35 f/1.8|50 f/1.4|85 f/1.8|
Tylko poziomami kolory zmieniłem i zapisałem dla internetu.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - w taki sposób wyostrzyłeś to zdjęcie, tak?
D90 |18-105 f/3.5-5.6|35 f/1.8|50 f/1.4|85 f/1.8|
Niczego nie ostrzyłem. Ale zwiększył się kontrast przez co zdjęcie może wydawać się wyraźniejsze.
Skontaktuj się z nami