Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Lampa błyskowa

  1. #1
    nelciaTeam
    Gość

    Domyślnie Lampa błyskowa

    Witam przeglądałam różne lampy na allegro oryginalne i też nie tańsze i droższe i moje pytanie brzmi następująco gdyby ktoś był tak miły i mnie olśnił sunpak lampy te po 550 zl mają wyświetlacz i tu jest dla mnie wszystko jasne nastomiast te tańsze mają tylko sówaki czy one są np tylko automatami miał ktoś z was taką lampę?

  2. #2

    Domyślnie

    Zapytaj o konkretny model lampy, bo sposób sterowania lampą nie określa jednoznacznie, czy lampa posiada tryb automatyczny czy nie i z jakim body współpracuje. Nawet wyświetlacz nie gwarantuje tego, że dany model lampy będzie pracował z danym aparatem w trybie automatycznym.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3
    nelciaTeam
    Gość

    Domyślnie

    chodzi mi o tę lampę np http://allegro.pl/lampa-blyskowa-lp-...591520149.html ona nie ma wyswietlacza czy to oznacza ze ja nie zrobie sobie nastawien manualnych takich jakie potrzebuje?

  4. #4

    Domyślnie

    To jest lampa, która działa tylko w trybie manualnych ustawień i nie posiada żadnej automatyki z żadnym body.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #5
    nelciaTeam
    Gość

    Domyślnie

    a jest sens kupować to czy lepiej się tym nie zarażac ?

  6. #6

    Domyślnie

    A potrafisz obsługiwać lampę w trybie manualnym czy wolisz w 100% automatyczna - poprawne naświetlenie zdjęcia? Te lampy, które pracują w trybach automatycznych pracują także w trybie ręcznym.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #7
    nelciaTeam
    Gość

    Domyślnie

    Nigdy nie pracowałam na lampie bo lustrzanke kupiłam stosunkowo nie dawno i tak naprawdę zaczynam dopiero przygodę z tym wszystkim..

  8. #8

    Domyślnie

    To nie będziesz w stanie poprawnie ustawić parametrów w lampie błyskowej. Polecam Ci zakup lampy dedykowanej z pełną automatyką i dodatkowo możliwością pracy w trybie ręcznym. SB700 to aktualnie najtańszy model lampy Nikona.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nelciaTeam Zobacz posta
    Nigdy nie pracowałam na lampie bo lustrzanke kupiłam stosunkowo nie dawno i tak naprawdę zaczynam dopiero przygodę z tym wszystkim..
    To dla Ciebie tylko lampa z TTL. Z tanich:
    Metz Mecablitz 36 AF-5 digital (330 zł)
    Yongnuo YN-468 II (430 zł)
    Nissin Di622 Mk II (540 zł)
    Metz Mecablitz 44 AF-1 Digital (550 zł)

    Lamp manualnych używa się głównie jako lamp wywoływanych zdalnie.

  10. #10
    nelciaTeam
    Gość

    Domyślnie

    dziękuje za pomoc

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •