Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Wacom Intuos3 A6

    Cześć.

    Czy ktoś się może orientuje gdzie w okolicach Katowic mógłbym kupić w weekend tablet Wacom Intuos3 A6 od ręki? Grzebałem conieco po internecie w tej sprawie i w zasadzie jedyna opcja to zamówić i czekać na dostawę. W Polsce będę tylko w weekend więc wolałbym po prostu iść do sklepu i kupić.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #2

    Domyślnie

    Zapytaj w Cortlandzie. Nb. Wacoma A6 już praktycznie nigdzie nie dostaniesz - są tylko w wersji "wide"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Cześć.

    Czy ktoś się może orientuje gdzie w okolicach Katowic mógłbym kupić w weekend tablet Wacom Intuos3 A6 od ręki? Grzebałem conieco po internecie w tej sprawie i w zasadzie jedyna opcja to zamówić i czekać na dostawę. W Polsce będę tylko w weekend więc wolałbym po prostu iść do sklepu i kupić.
    Widziałem kilka na www.ebay.com W Polsce już raczej niedostępne.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Zapytaj w Cortlandzie. Nb. Wacoma A6 już praktycznie nigdzie nie dostaniesz - są tylko w wersji "wide"
    A ten "wide" tyszfajny?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pikus73 Zobacz posta
    Widziałem kilka na www.ebay.com W Polsce już raczej niedostępne.
    Hmm... no własne widziałem taki na stronie vobisa przed momentem. Do wglądtu tu.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #6

    Domyślnie

    Ja kupiłem normalny, bo taki mam monitor, a do tego dorwałem ostatni z wystawki za 900PLN, więc korzystnie. Jak się nie ma wideowego monitora, to wideowość tabletu nie ma specjalnego znaczenia.

  7. #7

    Domyślnie

    czasem na półkach w MM można je spotkać, więc spróbuj tam

  8. #8

    Domyślnie

    @Czornyj okej, dzięki za info.
    @fIlek erm... w tej restauracji się nie stołuję
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •