Szukaj
No pierwsze jest za jasne, nie wiem czy na ptaku jakichś przepałów nie ma. 3 to chyba łozówka2 mi się podoba
![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Jak na pierwsze próby tym obiektywem to b.dobrze. Uwagi jak wyżej - także do saturacji jestem nie przekonany .
Dokładnie, jak na początek jest dobrze. Wiadomo szkiełko też robi swoje. Mi najlepiej podchodzi 3.
Troszkę za jasne i za dużo saturacji. Ale jest ok.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
2 i 3 są ok.
Dzięki za rady,na takie maleństwa przydałoby się coś dłuższego i jaśniejszego ale póki co mam tylko to szkło.Pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami