Witam forumowiczów!
Jaki statyw moglibyście mi polecić do krajobrazów, eksperymentów w domowym mini studiu i innych ogólno fotograficznych celów? Ważne, żeby był stabilny, lecz nie za ciężki. Mój sprzęt - w stopce. Cena: max 350zł.
Jeśli coś chcecie więcej wiedzieć, śmiało pytajcie.
Dzięki za pomoc![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami