Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Mam problema NIK soft czy upgrade PSa do nowszej wersji

    Pracuję teraz na LR4 i PS3
    Przeglądam cały czas soft nik software i complete collection ....z tego co widzę można za jakieś 1100 kupić
    Z drugiej strony upgrade do PS6 też nęci...
    Te filtry nik - te efekty można w większości przypadków samemu osiągnąc, ale ... trzeba mieć doświadczenie a czasem dużo więcej czasu poświęcić

    Z kolei PS6 ma trochę funkcji które chyba warto mieć...
    Może ktoś byłby w stanie zrobic jakieś małe zestawienie za i przeciw?

  2. #2

    Domyślnie

    sciagnij sobie triale jednego i drugiego i sam porownaj

  3. #3

    Domyślnie

    Takie porównywanie na szybko....
    Myślałem że może ktoś coś podpowie napisze
    Jedyne co wyczytałem to że jeden z modułów pakietu NIK ma większe możliwości w PS niż w lightroomie

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli przy funkcjach z PS6 słowo 'chyba' w "chyba warto mieć" jest kluczowe i nie masz jakichś konkretnych potrzeb, które rozwiązują dodane od PS3 ficzery, to ja osobiście wybrałbym NIKi...

    Niby wszystko się da bez tego, niby nawet nie mam i żyję, tu_dalsze_niby
    ale jednak czas i przyjemność majstrowania NIKiem przy fotce w porównaniu z odgrzebywaniem tych samych efektów 'ręcznie' na podstawie tutorialu to nie to.

    Ja wybieram NIKa.

  5. #5

    Domyślnie

    a ja kupilem nik color fx okrojonego (ale za jakies grosze) i mam silver fx (normalnego), z pierwszego prawie nie korzystam, z drugiego zawsze przy konwersji do czb, albo czasem zabawami kolorami na warstwach, mam tez cs3 (i LR jak Ty) i wybieram upgrade do cs6 (po stestowaniu triala), ale musi chwile poczekac na wolne srodki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •