Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dzieciaki

  1. #1

    Domyślnie dzieciaki

    D700 / N50 1.4 / SB 900 /

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo pozytywne, wywołuje usmiech na twarzy. Podoba mi się również obróbka. Fajnie, gdyby tego samochodu w tle nie było. Ale i tak jest super, jak dla mnie.
    d5000
    KOBIETA

  3. #3

    Domyślnie

    album
    D800 | D60 + Grip | N18-55VR | N70-300VR | N28/1.8 | N35/1.8 | N85/1.8 | N24-70/2.8 | SB-900 | + gadżety
    www.rafalwisniewski.com.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne. Gęba się cieszy przy oglądaniu tego zdjęcia, a emocje w albumie są najważniejsze. Trochę bym zdjął saturacji, ale to kwestia indywidualnych upodobań.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2012
    Miasto
    Płock/Warszawa
    Posty
    82

    Domyślnie

    Popieram, troszkę za duża saturacja
    D5100 :: N18-55 VR :: N35 f/1.8 :: N55-300 VR :: Di622 MkII :: Velbon CX-560 :: inne

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez unicode Zobacz posta
    album
    "Złote Usta"

    Emocje bardzo na tak, obróbka na tak, całość mocno pozytywna
    Usunięto komercyjną stopkę (po raz drugi) - regulamin forum. - Wrrrrr....
    Konserwa i weki.
    Czyli puszka i słoiki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •