Szukaj
D700 / N50 1.4 / SB 900 /
Dla mnie bardzo pozytywne, wywołuje usmiech na twarzy. Podoba mi się również obróbka. Fajnie, gdyby tego samochodu w tle nie było. Ale i tak jest super, jak dla mnie.
d5000
KOBIETA
album![]()
D800 | D60 + Grip | N18-55VR | N70-300VR | N28/1.8 | N35/1.8 | N85/1.8 | N24-70/2.8 | SB-900 | + gadżety
www.rafalwisniewski.com.pl
Fajne. Gęba się cieszy przy oglądaniu tego zdjęcia, a emocje w albumie są najważniejsze. Trochę bym zdjął saturacji, ale to kwestia indywidualnych upodobań.
Popieram, troszkę za duża saturacja![]()
D5100 :: N18-55 VR :: N35 f/1.8 :: N55-300 VR :: Di622 MkII :: Velbon CX-560 :: inne
Skontaktuj się z nami