Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Problem z podłączeniem D90 pod Windows 7 mtp device problem

    Witam,

    Mam problem z podłączeniem D90 przez kabel usb pod windows 7. Urządzenie jest widoczne ale problem jest ze sterownikiem urządzenia mtp usb. W menedżerze urządzeń komp widzi aparat jako urządzenie przenośne ale ma problem ze sterownikiem. Sterownik jest niby aktualny ale windows nie może go załadować. We właściwościach/stan urządzenia jest napisane:To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31). Aparatu nie rozpoznaje Camera Control Pro 2.1. Co robić? Gdzie można pobrać sterowniki?

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka opcji,
    D90 pod innym kompem jest wykrywany poprawnie? (moze cos z portem USB w aparacie?)
    Inny port USB?
    Inny kabel?
    Windows aktualizowany? Tutaj nie powinno byc problemu, bo na nowym systemie przed aktualizacjami wykrywalo mi bez problemu....

  3. #3

    Domyślnie

    Aktualizacje automatyczne są włączone. na XP wykrywa go bez problemu. USB działają bo inne sprzęty były widoczne np D60 i działał w Camera Control bez problemów.

  4. #4

    Domyślnie

    miałem to samo z drukarką, podłączam kabel po reinstalacji systemu (win7 sp1 aktualizacje powgrywane ), a ten udaje że drukarki nie poznaje chociaż 2 godz temu działało....

    1. to może być kabel ( u mnie inny windows 7 załapał bez instalowania sterów wiec tym bardziej się zdziwiłem
    2. żadne sterowniki mi nie pomogły
    3. nigdzie na necie nie znalazłem podobnego problemu
    4. teraz najdziwniejsze... pomógł mi program microsoftu co się zwie MICROSOFT FIX IT zainstalowałem w programie normalnie dodawałem urządzenie stery się zainstalowały drukarka działa... i zgasłem

    próbuj

  5. #5

    Domyślnie

    Kiedys po wyjsciu W7 mialem problem z pendriveami, pod USB, gubil mi je i wlasnie nie instalowaly sie spowrotem, problem sterownika.....
    Po uaktualnieniu biosu problem zniknal

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •