Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wolność

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ładnie zaświeciło, dobry moment złapany. Podoba mi się wykonanie.

  3. #3

    Domyślnie

    Światło i kadr jak najbardziej na tak. Ale te ptaki wyglądają, no cóż, jak brud na matrycy.

  4. #4

    Domyślnie

    Ptaszki rzeczywiście maleńkie, ale daje to pojęcie przestrzeni jaka się znajduje przed widzem. Fajne Twoje panoramy ostatnio. Tonacja ok!
    No i w końcu zapodałeś samą naturę

    Pozdrawiam! =]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Assire Zobacz posta
    ... Ale te ptaki wyglądają, no cóż, jak brud na matrycy.
    Ja jeszcze takiego brudu na matrycy nie widziałem - masz tak u siebie ?

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    Ptaszki rzeczywiście maleńkie, ale daje to pojęcie przestrzeni jaka się znajduje przed widzem. Fajne Twoje panoramy ostatnio. Tonacja ok!
    No i w końcu zapodałeś samą naturę

    Pozdrawiam! =]
    Dzięki! Ptaszki wleciały do kadru nawet się tego nie spodziewałem, zobaczyłem jej przez wizjer i nacisnąłem spust.. Zdjecię to jedna klatka przycięta delikatnie do panoramki, pozdrawiam hej!

  6. #6

    Domyślnie

    Ptoki od razu wpadły mi w oczęta więc jest ok Autor zapodał większą wersję tam są ciut większe
    Mi się bardzo podoba ta fotka.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertSoul Zobacz posta
    Ja jeszcze takiego brudu na matrycy nie widziałem - masz tak u siebie ?
    Mam i nie mogę tego cholerstwa wyczyścić, naprawdę wygląda podobnie Ale żeby nie było, bardzo mi się to zdjęcie podoba (światło!), a ten brud to takie tylko skojarzenie.

  8. #8

    Domyślnie

    Światło ładnie uchwycone, ptaki za małe. Całość odbieram bardzo przyjemnie, ale przeciętnie...
    NIKON

  9. #9

    Domyślnie

    "Brud na matrycy" fajnie sie w kadrze prezentuje. Taki mily akcencik. Przeswity eleganckie. Osobiscie bym to troche cieplej widzial i mocniej w obrobce w (tak zeby bardziej laserki uwidocznic). Kadrowo mam wrazenie ze troche dolu brakuje.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #10

    Domyślnie

    Masz rację Krzysztofie dołu brakuje bo został uciety ze względu na domki. których nie chciałem w kadrze
    To były pierwsze promienie słońca, które wyszło zza szczytów więc moim skromnym zdaniem jest wystarczająco ciepło już - zbyt duża ilość ciepła może zabić to zdjęcie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •