Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    tomek z
    Gość

    Exclamation problem THIS CARD CAN NOT BE USED (coolpix l1)

    Witam!

    Mam problem ze swoim aparatem - Nikonem Coolpix L1. Niestety nie odczytuje karty, wyświetlając na monitorze hasło "THIS CARD CAN NOT BE USED". Sprawdziłem i nie jest to wina karty pamięci, gdyż dzieje się tak z każdą (z trzech dzialających poprawanie) kartą pamięci. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ, czy zwykły zbieg okoliczności, ale dzieje się tak od momentu jak odczytałem zawartość karty pamięci w laptopie. Ale jak pisałem, wg mnie nie jest to wina karty, gdyż na innym aparacie karty odczytywane są bez problemu a gdzie indziej działające karty u mnie nie chcą się otworzyć. Aparat robi zdjęcia tylko jesli wyciągnie sie kartę i korzysta z pamięci wewnętrzej.

    Co może być przyczyną?
    Jak to naprawic?
    Gdzie w Poznaniu jest serwis Nikona?

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar dziki_lysy
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Poznań / Gorzów
    Posty
    91

    Domyślnie

    w poznaniu nie ma serwisu nikona... :/

    jakiej marki kart uzywasz?

  3. #3
    tomek z
    Gość

    Domyślnie

    różnych, nie czyta niezaleznie od firmy

  4. #4

    Domyślnie

    zrób format karty w aparacie
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #5
    tomek z
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    zrób format karty w aparacie
    robiłem parę razy i nie pomaga wygląda to jak problem z kartą ale czuję,że aparat jest wadliwy
    a gdzie w Poznaniu mi go naprawią?

  6. #6

    Unhappy

    witam
    mam dokladnie ten sam problem, a aparat ma zaledwie dwa tygodnie (coolpix L5). nawet nie wyjmowalam karty z aparatu. po prostu wyskoczyl mi komunikat ze nie mozna uzyc karty. zalamka pomocy...

  7. #7
    tomek z
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    witam
    mam dokladnie ten sam problem, a aparat ma zaledwie dwa tygodnie (coolpix L5). nawet nie wyjmowalam karty z aparatu. po prostu wyskoczyl mi komunikat ze nie mozna uzyc karty. zalamka pomocy...

    no właśnie... HELP US

  8. #8

    Domyślnie

    U mnie z serwisem nie ma problemu, mieszkam w gdansku i tam jest serwis nikona... ale aktualnie jestem w szwajcarii, widoki piekne a mi sie noz w kieszeni otwiera bo nie moge robic zdjec (poza tymi ktore mi sie mieszcza w pamieci wewnetrznej), na karcie mam juz ok 150 zdjec (kingston 2 giga), nie probowalam jeszcze zgrac zdjec na komputer i mam stracha ze tam ich nie ma...tomku z. u ciebie byly jak je zgrywales? nie wiem czego to wina, karty czy aparatu...pozdrawiam

  9. #9
    tomek z
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    U mnie z serwisem nie ma problemu, mieszkam w gdansku i tam jest serwis nikona... ale aktualnie jestem w szwajcarii, widoki piekne a mi sie noz w kieszeni otwiera bo nie moge robic zdjec (poza tymi ktore mi sie mieszcza w pamieci wewnetrznej), na karcie mam juz ok 150 zdjec (kingston 2 giga), nie probowalam jeszcze zgrac zdjec na komputer i mam stracha ze tam ich nie ma...tomku z. u ciebie byly jak je zgrywales? nie wiem czego to wina, karty czy aparatu...pozdrawiam
    tak,zdjęcia były, laptop je widział pozdr.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    U mnie z serwisem nie ma problemu, mieszkam w gdansku i tam jest serwis nikona...
    Gdzie (na jakiej ulicy) w Gdańsku jest serwis Nikona??
    Masz może jakiś nr telefonu do nich?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •