Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie K I E R O W N I K

    D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    O kurrrrka W sumie fajne, ale jakoś wolę klasycznie "z profilu"

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Kierownik wspaniały. Zdjęcie: przepalenia na grzbiecie i mało wyszukany kadr. Pozatym patrząc na Twój sprzęt to jakościowo też nie powala. Z tym sprzętem powinna być chyba nienaganna ;P
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    wiesz co to chwila w w akcji
    D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    Wiem doskonale bo fotografowałem trochę ptactwa (bynajmniej nie domowego)
    Chyba nie musiałeś uciekać przed kierownikiem więc można było trochę się pobawić.
    Bez urazy za czepianie się. Wyrażam tylko własną opinię. :P

  7. #7

    Domyślnie

    no to jeszcze o jakości coś mi powiedz
    D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    No już dobra siedzę cicho. To na pewno wina kompresji.

  9. #9

    Domyślnie

    nie no napisz i zapodaj linka do swoich fotek z ciekawością luknę
    D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800

  10. #10

    Domyślnie

    Cholera coś mi nie wychodzi.
    Proszę oto link: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-109-0-0-0-0.php
    Można krytykować :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •