Szukaj
D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800
O kurrrrkaW sumie fajne, ale jakoś wolę klasycznie "z profilu"
Dla mnie bomba!
Kierownik wspaniały. Zdjęcie: przepalenia na grzbiecie i mało wyszukany kadr. Pozatym patrząc na Twój sprzęt to jakościowo też nie powala. Z tym sprzętem powinna być chyba nienaganna ;P
Pozdrawiam
wiesz co to chwila w w akcji
D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800
Wiem doskonale bo fotografowałem trochę ptactwa (bynajmniej nie domowego)
Chyba nie musiałeś uciekać przed kierownikiem więc można było trochę się pobawić.
Bez urazy za czepianie się. Wyrażam tylko własną opinię. :P
no to jeszcze o jakości coś mi powiedz![]()
D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800
No już dobra siedzę cicho. To na pewno wina kompresji.![]()
nie no napisz i zapodaj linka do swoich fotek z ciekawością luknę![]()
D2X , 17-55/ 2,8 DX AF-S , 70-200VR/2,8 ,300 AF-I 2,8 , 1,7 II , SB-800
Cholera coś mi nie wychodzi.
Proszę oto link: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-109-0-0-0-0.php
Można krytykować :P
Skontaktuj się z nami