Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Ebony and Ivory...

    ... jak śpiewał kolega Wonder. Natchniony słowami hiciora autorstwa boskiego Stiviego oraz wątkiem forumowca o tajemniczej ksywce "jerezano" pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć wątek gdzie pochwalicie się swoimi pracami w czerni i bieli, sepii, cyjanotypii tudzież innych formach "bezkolorowych". Wiem, klapa murowana ale może macie coś fajnego co warto by pokazać lub specjalnie coś sklecicie na potrzeby tego tematu.

    Kilka gniotów ode mnie, tak dla rozruchu:





    Zapraszam do wrzucania fotek. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 14-08-2012 o 22:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •