Szukaj
Podoba mi się Twoja dokładność w zdjęciach ; )
Kadry przyjemnie się ogląda, ładna dziewczyna ; )
- FB -
Canon + szkła
Jak dla mnie tylko 1pozostałe już zbyt banalne
![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
Jedyneczka rzeczywiście odcina się od pozostałych, przeszkadzają mi tylko rzęsy na prawym oku które się jakoś dziwnie ułożyły bądź posklejały.
||D90, 35-1,8 50-1,8 || P90 || Casio QV-2900||
Mnie tez najbardziej 1. BARDZO fajna poza modelki i B&W pasuje jak tza!
Skontaktuj się z nami