Szukaj
Już pisałem gdzie indziej ale tu także powtórzę - piękna śnieżynka.
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
podoba mi się bardzo - wygląda jak załamany anioł , który nie ma już czym latać![]()
Świetne zdjęcie : ) Niesamowite![]()
- FB -
Canon + szkła
załamania to ja tu nie widzeale anioła z pewnościa tak
bardzo mi się podoba.
genialny pomysl kozackie foty !!!
gratulacje i czekam na wiecej
Skontaktuj się z nami