Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ewelina

  1. #1

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Gurgul99
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Polska, na dole.
    Posty
    222

    Domyślnie

    Już pisałem gdzie indziej ale tu także powtórzę - piękna śnieżynka.
    Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
    W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?

  3. #3

    Domyślnie

    podoba mi się bardzo - wygląda jak załamany anioł , który nie ma już czym latać

  4. #4

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie : ) Niesamowite
    - FB -
    Canon + szkła

  5. #5

    Domyślnie

    załamania to ja tu nie widze ale anioła z pewnościa tak bardzo mi się podoba.

  6. #6

    Domyślnie

    genialny pomysl kozackie foty !!!

    gratulacje i czekam na wiecej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •