Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    Kto był na moim kursie ten wie co pokazuję, więc wie też, że ten komentarz pisała osoba, której u mnie na kursie NIE było. Przynajmniej tak wynika z powyższego tekstu o łatce i podkładzie (bo domyślam się, że autor jest anonimowy).
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 03-01-2014 o 02:30

  2. #32

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że jak już dotrzesz do Lublina to nie złapiesz "syndromu wypalenia"

  3. #33

    Domyślnie

    Ja też zapisałem się na Lublin; Liczę na to, że uda mi się podejrzeć i zapamiętać cudzy workflow
    Trochę bloguję.

  4. #34

    Domyślnie

    Od kilkudziesięciu godzin działa na stronie możliwość subskrypcji. Wystarczy podać swojego maila tutaj żeby otrzymywać informacje o nowych wpisach (będą takżetakie poruszające tematy retuszu). Jak ktoś chce dostać tylko info o szkoleniu z retuszu i nic więcej, to wystarczy podać swojego maila na tej podstronie.

    Druga i ostatnia seria szkoleń w tym roku, odbędzie się prawdopodobnie w okolicach września.

  5. #35

    Domyślnie

    Zaczynam planowanie trasy szkoleniowej. W czerwcu pojawi się wszelkie info. Dla przypomnienia - jeśli ktoś się zastanawia nad udziałem, to powinien tutaj podać swój adres mailowy: link. Wtedy na pewno zostanie mu wysłane info.

  6. #36

    Domyślnie

    Szybkie info:
    Ruszyły zapisy na kolejną edycję szkoleń. Osoby zapisane w grudniu dostają lepszą cenę. Info i zapisy: http://bit.ly/1z3btSQ
    Na dniach stworzę osobny temat żeby nie mieszać.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •