Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    ja też kilka dni temu skorzystałem z kursu Tomka, tyle, że wybrałem się do niego. I był to dobry wybór, bo oprócz PS mogliśmy jeszcze porozmawiać o innych istotnych rzeczach. I podobnie jak wyżej moja wiedza o obróbce częściowo pójdzie do kosza i niektóre nawyki muszę po prostu zmienić. Warto było też pojechać i porozmawiać o monitorach i oświetleniu. Co prawda teraz muszę przemodelować pokój i wymienić kilka rzeczy, ale było absolutnie warto.
    Zaskoczyło mnie do jakiego stopnia Tomek wniknął w szczegóły oddawania kolorów na ekranie, drukarce i papierze foto. Nie zdawałem sobie z tego sprawy. Tomek pokrywa w trakcie swojego szkolenia obróbkę od początku aż po samo przygotowanie do wydruku.
    Podziwiam pasję i wiedzę i szczerze polecam, a z Tomkiem mam nadzieję spotkać się na kolejnych warsztatach już całkiem niedługo.
    Jacek
    -------------------------------------------------------
    D850+D810 /N24-120/N70-200/N85 1.4/ N16-35 / N28

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar arczi2804
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Garwolin, Warszawa
    Posty
    82

    Domyślnie

    Muszę przyznać, że pieniądze wydane na warsztaty u Tomka to dobrze spożytkowane pieniądze!! Wiele się zmieni w mojej pracy w PS po tych warsztatach. Szacun za wiedzę i pasję dla Tomka.

  3. #13

    Domyślnie

    Witam
    chciałbym również polecić warsztaty z obróbki zdjęć u Tomka, bardzo profesjonalnie i ze zrozumiałością przekazanie tych czystko praktycznych wskazówek. Tomek posiada ogromną wiedzę widać od razu że zna się na rzeczy dlatego Bardzo ale to Bardzo Polecam !!.

  4. #14

    Domyślnie

    Polecam szkolenie z retuszu u Tomka, bardzo dokładnie opowiada o tym jak i w jaki sposób retuszuje zdjęcia. Jakie narzędzie do czego służy, jak je wykorzystywać. Mnóstwo cennych wskazówek, o których nawet nie słyszałem/widziałem. Na każde pytanie Tomek jest w stanie odpowiedzieć. Tomek posiada ogromną widzę na temat retuszu jak i samego fotografowania. Na warsztatach z fotografowania również pokazywał sztuczki o których nie słyszałem. Skutecznie przekazana wiedza
    Na pewno to nie są moje ostatnie warsztaty u Tomka Polecam!
    - FB -
    Canon + szkła

  5. #15

    Domyślnie

    Widzę iż warto, trzeba pomyśleć a kiedy dokładnie w Łodzi?
    | ... |

  6. #16

    Domyślnie

    Polecam -Tomek jest ekspertem w tym temacie,opowiada bardzo ciekawie. Materiał jest na tyle obfity że faktycznie nie trzeba robić notatek.Kawał dobrego kursu, wiedzę można czerpać garściami.Dzięki Tomek
    "Z fotografią śpię,budzę się i zasypiam ...
    fotografia bawi mnie ,smuci i zdumiewa ...
    fotografując odpoczywam ,denerwuję się i śmieję''

  7. #17

    Domyślnie

    Byłem, zobaczyłem i nie żałuję.
    Dobrze wydane pieniądze.
    Polecam bez żadnego "ale".
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Hej, czy w lutym można liczyć na warsztaty na Śląsku?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #19

    Domyślnie

    Planuję zrobić w Katowicach, dokładnej daty jeszcze nie znam (ale w lutym właśnie).
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 04-11-2013 o 18:31

  10. #20

    Domyślnie

    Trochę więcej szczegółów - planuję szkolenia grupowe w tych miastach: Katowice, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Toruń, Poznań, Zielona Góra, Wrocław, Kraków, Lublin.

    Na dniach pojawią się daty. Koszt 390 zł/os (traktowałbym to wciąż bardzo promocyjnie, poza tym w Polsce będę bywał okazjonalnie, więc nastawiam się na mniej szkoleń).


    Jeszcze muszę załatwić kilka spraw, głównie potwierdzić datę szkolenia w Warszawie, a później wybrać fajne sale szkoleniowe w Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Zielonej Górze i Lublinie - jak znacie jakieś dobre, to dajcie znać.
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 04-12-2013 o 12:06

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •