Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ewelina

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Jak z horroru.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    Mi bardziej bez kwiatka by odpowiadało...
    Nikon D800, Nikon D7000, Nikkor 10.5 mm, Nikkor 35mm 1.8, Nikkor 50mm 1.4G, Nikkor 85mm 1.8G, Nikkor 18-55 VR, Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 VRI,

  4. #4

    Domyślnie

    Jest miazga! Intrygująca modelka, świetne światło i kadr! Obróbka jest trafiona w 100%! Jedno z najlepszych zdjęci portretowych jakie ostatnio widziałem!
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  5. #5

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar koral
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    221

    Domyślnie

    Bardzo dobre. Kolorystyka świetna. Modelka very very portretowa spojrzenie przyciąga.

    Jedyne zastrzeżenie - gdyby kwiat zasłaniał cale usta.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    cięcie czoła w tym miejscu nie przekonuje mnie i kwadrat też.

  9. #9

    Domyślnie

    a mnie przekonuje, łykam całość
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  10. #10

    Domyślnie

    W zakresie techniki jest pięknie ale nie przekonuje mnie użyta w ten sposób róża. Czy ma być emanacją ust? Jeżeli tak to efekt nie osiągnięty, jeżeli nie to czym? Symbolicznie ten kwiat kojarzy się z miłością, erotyką, nutką staroświeckości i tu przeszkadzają nowoczesne okulary i sposób ich użycia. Poproszę o takie samo tylko bez róży. Może Autor napisałby kilka słów w jakim kierunku odbierać ujecie bo ja się w tym nie odnajduję
    Ostatnio edytowane przez Zeb McKane ; 09-08-2012 o 10:03
    AMATOR

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •