może być?
Szukaj
może być?
Jak z horroru.
D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.
http://www.warszawa-fotograf.pl/
Mi bardziej bez kwiatka by odpowiadało...
Nikon D800, Nikon D7000, Nikkor 10.5 mm, Nikkor 35mm 1.8, Nikkor 50mm 1.4G, Nikkor 85mm 1.8G, Nikkor 18-55 VR, Nikkor 24-70 2.8, Nikkor 70-200 VRI,
Jest miazga! Intrygująca modelka, świetne światło i kadr! Obróbka jest trafiona w 100%! Jedno z najlepszych zdjęci portretowych jakie ostatnio widziałem!
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
Bardzo dobre. Kolorystyka świetna. Modelka very very portretowaspojrzenie przyciąga.
Jedyne zastrzeżenie - gdyby kwiat zasłaniał cale usta.
a mnie przekonuje, łykam całość![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
W zakresie techniki jest pięknie ale nie przekonuje mnie użyta w ten sposób róża. Czy ma być emanacją ust? Jeżeli tak to efekt nie osiągnięty, jeżeli nie to czym? Symbolicznie ten kwiat kojarzy się z miłością, erotyką, nutką staroświeckości i tu przeszkadzają nowoczesne okulary i sposób ich użycia. Poproszę o takie samo tylko bez róży. Może Autor napisałby kilka słów w jakim kierunku odbierać ujecie bo ja się w tym nie odnajduję
Ostatnio edytowane przez Zeb McKane ; 09-08-2012 o 10:03
AMATOR
Skontaktuj się z nami