Kilka klatek z niedzielnej mini sesji którą zorganizowaliśmy razem z kolegą forumowiczem mariuszmilkowski, spotkanie było przesympatyczne i każdemu polecam takie wspólne pstrykania, dużo to daje. Osobiście uważam, że kompletnie nie wykorzystałem potencjału modelki i podoba mi się może jedno zdjęcie ale za to z samego spotkania jestem zadowolony w 100%. Sprzęt którego mi brakowało do błyskania już zamówiony wielkie dzięki Mariusz.



1.


2.


3.



4.


5.


6.


7.