chciałbym nabyć torbę na mój zestaw:
D700 + N 24-70 + Zenitar 16 + SB700
i chodzi mi o możliwość zapinania tego jak pas biorowy i też jako plecak
czy oprócz LoPro Inverse ktoś robi coś takiego? a jeśli nie to czy zmieszczę się z tym zestawem do 200 AW czy też konieczne będzie 300?
jakby ktoś miał taką wiedzę byłbym wdzięczny za podzielenie się![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami