Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Ślub plenerowy | Kasia i Marcin

    Bardzo dawno mnie tu nie było, czas nadrobić zaległości. Zamieszczam tradycyjne 3 kadry, a po więcej zapraszam TUTAJ. Będę wdzięczna za Wasze opnie. Serdecznie pozdrawiam.


  2. #2

    Domyślnie

    mało tego ślubu plenerowego pokazałaś... na blogu sporo ciekawszych kadrów które zachęcą do odwiedzin

  3. #3

    Domyślnie

    Super reportaż, lubię takie kolorki... zastanawiam się jak długo obrabia się taki materiał?

  4. #4

    Domyślnie

    Materiał klasowy, ale wydaje mi się, że już wszystkich do tego przyzwyczaiłaś

    Natomiast mega pozytywne zaskoczenie, bo odnalazłem doskonale mi znaną twarz - Marcin z Bar event to mój serdeczny kumpel Niestety tyle lat w tej samej branży i jeszcze się nigdy nie spotkaliśmy na żadnym weselu
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #5

    Domyślnie

    To ja się wyłamię z serii pochwał, choć pewnie zaraz zostanę zakrzyczany. Kadry są ciekawe, ale dla mnie są zdecydowanie za miękkie. Często ostrość jest w ... nigdzie. Pytanie czy to kwestia AF, koncepcji i obróbki czy też ostrość poleciała przy zmniejszaniu zdjęć.

  6. #6

    Domyślnie

    Słusznie stwierdziłeś , że zostaniesz zakrzyczany , bo stanę po stronie autorki tego repo . Dla mnie jedno z lepszych jak nie najlepsze repo jakie ostatnimi czasy miałem okazje zobaczyć . Sam dopiero wchodze w repo slubne i na prawdę jest co oglądać ! . Same kadry bardzo dobre , fajnie uchwycone momenty , swiatełko na dworze moze nie jest jakoś rewelacyjne , ale momenty które są na klatkach rekompensują całkowicie wszystko . Nieostre klatki hmm .. nie widziałem jeszcze nigdy u kogoś tak dobrego setu gdzie 100 % klatek było mega przeostrych z tak dobrymi momentami . Staje sie fanem i bede śledzić poczynania - Blog idzie w zakładki ! . Pozdrawiam
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Czarny – nie widzę absolutnie nic niestosownego, że zwracasz mi uwagę. Bardzo lubię jak jest „pastelowo” i „miękko”, ale przyznaję, że nie zwracam należytej uwagi na ostrość zdjęć po zmniejszaniu (zresztą to nie pierwszy raz ktoś mi tu o tym pisze). To dobra krytyka. Moim postanowieniem noworocznym będzie to poprawić :P
    bucefal14 – wbrew pozorom, wcale nie tak długo

    Dziękuje Wam bardzo za Wasze uwagi i miłe słowa.

  8. #8

    Domyślnie

    Po tych trzech zdjęciach na forum nie bardzo wiedziałam o czym mówicie... Ale po obejrzeniu reportażu na blogu chylę czoła! Rewelacyjny materiał!
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  9. #9

    Domyślnie

    Agata już dawno jest u mnie w ulubionych a to nie bez przyczyny. Tak też jest tym razem czyli wyśmienity materiał.
    D700/D300s/D50

  10. #10

    Domyślnie

    jak zwykle swietny caly set
    ale po Autorce trudno spodziewac sie spadku poziomu
    gratuluje
    Pozdrawiam A.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •