Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Berenika

  1. #1

    Domyślnie Berenika


    Sugestie mile widziane

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Częstochowa/Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Kolory jak dla mnie na plus. Ostrość też Dodałbym troszkę z lewej strony, żeby było ciut więcej prawego ramienia modelki widać. No i oczy... wydaje mi się, że lewe oko modelki troszkę za bardzo wybieliłeś.

    P.S. Bardzo ładna ta modelka
    Facebook

    D7200 + N35 + ściereczka + torba

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Łukasz

    czysta obejrzeń i jeden komentarz... ech...

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się podoba jako całokształt. A gdybym miał czepiać się szczegółów to albo inaczej ciąć (ciaśniej) albo z równą starannością poddać ręce retuszowi. Twarz piekna gładziutka jasna,a na rękach widoczne owłosienie. Szyja też wyraźnie odcina sie od twarzy, fakturę skóry można było nieco zmiękczyć
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  5. #5

    Domyślnie

    sorry Remik ale nie będę zmiękczał faktury skóry nie chcę dopuścić do stanu jak na twoich fotach gdzie blur aż ścieka z twarzy...

  6. #6

    Domyślnie

    chcesz komentarz, to prosze: plemnik na dolnej wardze, wlosy zaczesane na gladko a na srodku jakis kogucik chyba PS sie popsul a podpis wyciety z paczki M&M-sow
    posiadam kolekcję CL-L2, LC-77, 2xLF-1,LC-58,HB-47... i pasek z żółtym napisem

  7. #7

    Domyślnie

    depilator na rękę, zasłonięty kolczyk, mina też nie za szczególna. Makijaz na plus. Ogólnie to zdjecie twarzy - do portretu tu jeszcze kawałek brakuje.

  8. #8

    Domyślnie

    stock - a po co ten depilator? Nie wszyscy mają gładkie ręce jak pupa niemowlaka, w ogóle mnie to nie razi.

    Jedynie ten kosmyk włosów na środku mnie razi, reszta bardzo dobra i bardzo naturalna!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    stock - a po co ten depilator?
    Bo jeśli zdjęcie ma być beauty to niech takie będzie od A do Z.
    W zwykłym portrecie przeszłoby - tu nie. If you know what i mean..

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo trudno komentować zdjęcie wykonane w studio, biorąc pod uwagę fakt, że fotograf realizuje swoją wizję, która może być zupełnie sprzeczna z oczekiwaniami oglądających.Zdjęcie zamieszczone przez Kolegę mnie jako widzowi zupełnie się nie podoba. Znajduję tu wiele szczegółów przeszkadzających w spokojnym odbiorze tego obrazu. Nie znajduję żadnego przekazu i nie wiem "co autor miał na myśli". W mojej interpretacji fotografia przedstawia młodą, schorowaną kobietę, być może dotkniętą reumatyzmem, siedzącą na wózku inwalidzkim w nienaturalnym ułożeniu rąk i grymasie twarzy. Ładny makijaż przeszkadza a zabiegi elektronicznego wygładzania powodują jeszcze większą odskocznię od rzeczywistości. Ponieważ autor prosił o komentarz a to zdjęcie od chwili pierwszego obejrzenia wyzwoliło takie właśnie moje skojarzenie, postanowiłem się nim podzielić. I nie jest moim zamiarem nikogo obrazić czy pouczać.
    Pozdrawiam Wszystkich

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •