Sugestie mile widziane![]()
Szukaj
Sugestie mile widziane![]()
Kolory jak dla mnie na plus. Ostrość teżDodałbym troszkę z lewej strony, żeby było ciut więcej prawego ramienia modelki widać. No i oczy... wydaje mi się, że lewe oko modelki troszkę za bardzo wybieliłeś.
P.S. Bardzo ładna ta modelka![]()
Dzięki Łukasz
czysta obejrzeń i jeden komentarz... ech...
Mnie się podoba jako całokształt. A gdybym miał czepiać się szczegółów to albo inaczej ciąć (ciaśniej) albo z równą starannością poddać ręce retuszowi. Twarz piekna gładziutka jasna,a na rękach widoczne owłosienie. Szyja też wyraźnie odcina sie od twarzy, fakturę skóry można było nieco zmiękczyć![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
sorry Remik ale nie będę zmiękczał faktury skórynie chcę dopuścić do stanu jak na twoich fotach gdzie blur aż ścieka z twarzy...
chcesz komentarz, to prosze: plemnik na dolnej wardze, wlosy zaczesane na gladko a na srodku jakis kogucikchyba PS sie popsul
a podpis wyciety z paczki M&M-sow
posiadam kolekcję CL-L2, LC-77, 2xLF-1,LC-58,HB-47... i pasek z żółtym napisem
depilator na rękę, zasłonięty kolczyk, mina też nie za szczególna. Makijaz na plus. Ogólnie to zdjecie twarzy - do portretu tu jeszcze kawałek brakuje.
stock - a po co ten depilator? Nie wszyscy mają gładkie ręce jak pupa niemowlaka, w ogóle mnie to nie razi.
Jedynie ten kosmyk włosów na środku mnie razi, reszta bardzo dobra i bardzo naturalna!
Bardzo trudno komentować zdjęcie wykonane w studio, biorąc pod uwagę fakt, że fotograf realizuje swoją wizję, która może być zupełnie sprzeczna z oczekiwaniami oglądających.Zdjęcie zamieszczone przez Kolegę mnie jako widzowi zupełnie się nie podoba. Znajduję tu wiele szczegółów przeszkadzających w spokojnym odbiorze tego obrazu. Nie znajduję żadnego przekazu i nie wiem "co autor miał na myśli". W mojej interpretacji fotografia przedstawia młodą, schorowaną kobietę, być może dotkniętą reumatyzmem, siedzącą na wózku inwalidzkim w nienaturalnym ułożeniu rąk i grymasie twarzy. Ładny makijaż przeszkadza a zabiegi elektronicznego wygładzania powodują jeszcze większą odskocznię od rzeczywistości. Ponieważ autor prosił o komentarz a to zdjęcie od chwili pierwszego obejrzenia wyzwoliło takie właśnie moje skojarzenie, postanowiłem się nim podzielić. I nie jest moim zamiarem nikogo obrazić czy pouczać.
Pozdrawiam Wszystkich
Skontaktuj się z nami