Witam,
czy isnieje możliwość przeniesienia konfiuracji tj. ustawienia klawiszy Fn, ustawienia menu z D300 -> D700 poprzez np.
utoworzenie pliku konfiguracyjne i zapisanie go na karcie pamięci a nastepnie wgranie w D700 ?
Pozdrawiam,
Rafał
Szukaj
Witam,
czy isnieje możliwość przeniesienia konfiuracji tj. ustawienia klawiszy Fn, ustawienia menu z D300 -> D700 poprzez np.
utoworzenie pliku konfiguracyjne i zapisanie go na karcie pamięci a nastepnie wgranie w D700 ?
Pozdrawiam,
Rafał
Pozdrawiam - Rafał.
Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów
W Camera Control da się zapisać plik z ustawieniami osobistymi, ale czy da się przenieść między dwiema różnymi puszkami?..
Funkcje są identyczne na obu puszkach?
Mam wrażenie, że tak. Sprawdzę to na 100% jak odbiore dziś D700.
Pozdrawiam - Rafał.
Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów
Skontaktuj się z nami