Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Konfiguracja D300 -> D700

    Witam,

    czy isnieje możliwość przeniesienia konfiuracji tj. ustawienia klawiszy Fn, ustawienia menu z D300 -> D700 poprzez np.
    utoworzenie pliku konfiguracyjne i zapisanie go na karcie pamięci a nastepnie wgranie w D700 ?

    Pozdrawiam,
    Rafał
    Pozdrawiam - Rafał.
    Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów

  2. #2

    Domyślnie

    W Camera Control da się zapisać plik z ustawieniami osobistymi, ale czy da się przenieść między dwiema różnymi puszkami?..
    Funkcje są identyczne na obu puszkach?

  3. #3

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że tak. Sprawdzę to na 100% jak odbiore dziś D700 .
    Pozdrawiam - Rafał.
    Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •