Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Szkockie wioski rybackie

    hej zamieszczam kilka kadrow z ostatniego urlopu w pln szkocji , bede mega wdzieczny za wszelka krytyke . pozdrawiam .

    1.

    2.

    3.

    4.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 26-07-2012 o 20:25

  2. #2

    Domyślnie

    byles w jednym z najpiekniejszych rejonow Szkocji i pokazujesz jakies kuterki na wodzie? oj nie popisales sie! naprawde nie bylo nic ciekawszego do fotografowania w tej okolicy?

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar SeventhSon
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Chełm-Polska/ Norfolk - USA
    Posty
    77

    Domyślnie

    Mi sie tam kuterki podobają!
    Mała uwaga - numeruj zdjęcia, poza tym (dla mnie osobiście):
    1. kompozycja 'za ciężka' na lewą stronę
    2. ładnie - fajne niebo. słup oświetleniowy może trochę na środek, ale wtedy pewnie zwracałby uwagą - chyba się czepiam. Niebo ładne!. Pytanie do zdjęcia 2 - co jest z perspektywą? Kuter w lewym rogu wygląda jakby rozciągnięty. O co chodzi - obiektyw, obróbka?
    4. dodaj chociaż kawałek wody po prawej (wygląda jakby 'ląd się urwał'). Może dodając tę wodę i przesuwając łódki bardziej na środek uda się bardziej na nie zwrócić uwagę?
    Poza tym podoba mi się i pamiątka z urlopu też jest
    Nie przecztamy wszystkich książek, nie umówimy się z każdą dziewczyną i nie wypijemy całej wódki....
    Ale KTO - jeśli nie my? Ale KIEDY - jeśli nie teraz?

  4. #4

    Domyślnie

    hehe kutry to moj ulubiony temat ostatnio , wszyscy foca gory , jeziorka , etc .. ja od dluzszego czasu uwielbiam kutry rybackie , co mozna zauwazyc w moich galeriach na fejsie , ...
    jednym z celow ostatniego wypadu wlasnie w ten rejon UK byly wlasnie zabite dechami wiochy z kuterkami na wodzie .
    pozdro .

  5. #5

    Domyślnie

    Dobre zdjecie obroni sie samo,nawet gdy przedstawia np zarowke,a kutry to innowacyjny temat
    w tym dziale
    BTW fajne foty
    D200 - Nikon 50mm f1.8d - Sigma 18-50 f2.8-4.5 - Tokina 50-135 f2.8 - Helios 44m4 - Nissin Di700
    moja evolucja d3100-d90-d7000- wszystko z Sigmą 17-50 f2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himin Zobacz posta
    hehe kutry to moj ulubiony temat ostatnio , wszyscy foca gory , jeziorka , etc .. ja od dluzszego czasu uwielbiam kutry rybackie , co mozna zauwazyc w moich galeriach na fejsie , ...
    jednym z celow ostatniego wypadu wlasnie w ten rejon UK byly wlasnie zabite dechami wiochy z kuterkami na wodzie .
    pozdro .
    Wszystko bardzo ładne, choć w niektórych fotkach denerwuje mnie winieta. Ja kocham ciepłe soczyste krajobrazy - ale wiem, że to nie ta okolica.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •