Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Kinga

  1. #1

    Domyślnie Kinga

    Witam, przedstawiam Wam zapowiedź Kingi. Pierwsze błyskanie, SB-900 przez białą parasolkę Nikonem D90 i 50mm 1.8.


  2. #2

    Domyślnie

    Fajna Kinga i bardzo brzydka sceneria (kanapa/łóżko, ściana). Pomysł roznegliżowanej młodej dziewczyny z książką wydaje mi się mało naturalny. Kwadratowy kadr jest trudny i tu nic nie wnosi. Powtórz sesję.

  3. #3

    Domyślnie

    ale moje łóżko jest przecież całkiem ładne :<

    2.
    3.
    4 BW

    4 KOLOR



    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Pomysł roznegliżowanej młodej dziewczyny z książką wydaje mi się mało naturalny.
    a to jest mega naturalne latem jak jest gorąco ^^ przynajmniej dla nas, nie wiem jak inni uczą się do matury
    Ostatnio edytowane przez Olusz ; 23-07-2012 o 00:58

  4. #4

    Domyślnie

    to do matury ktoś się w ogóle dziś uczy?

    faktycznie kadry jakieś pociachane, bez smaku.
    ale dziewuszka maturzystka dość ciekawie.
    choć:
    na zdjęciu nr 2
    bielizna sprawia wrażenie obcisłej, co zdeformowało udo i wygląda - jak sądzę - szerzej niż normalnie.
    mimicznie fajnie.
    na 3 - po mojemu stopy zwrócone w stornę obiektywu wyglądają nie dobrze i odciągają uwagę, ale te dwa zdjecia oki.
    bw - przez konwersję się mnie nie widzi
    a next - czyli ostatnie z czerwonym zafarbem też nie bardzo, choć tu modelka wygląda najbardziej korzystnie.

    ps.
    i jak poszła matura?
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olusz Zobacz posta
    ale moje łóżko jest przecież całkiem ładne :<
    Ale czy aż tak ładne, żeby sesję zdjęciową w nim robić...

    Cytat Zamieszczone przez Olusz Zobacz posta
    a to jest mega naturalne latem jak jest gorąco ^^ przynajmniej dla nas, nie wiem jak inni uczą się do matury
    Gdybym ja się tak uczył do matury z koleżanką to bym jej pewnie nie zdał

    A poważnie - uważniej dobieraj scenerię (jeśli masz na to wpływ, ale portret to nie reporterka). Tu wszechobecny bałagan w kadrze. Dużo szczegółów (deseń tapicerki i pościeli/deseń na ścianie/załamania na pościeli), które odciągają wzrok, a są za mało rozmyte poza GO. Pamiętaj, żeby przy portrecie skupić wzrok widza na tym co Ty chcesz pokazać (najczęściej oczy).

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nonnatus Zobacz posta
    ps.
    i jak poszła matura?
    odpowiem w przyszłym roku w maju co ambitniejsi się uczą, czyli my też, matury są coraz trudniejsze, mimo, że społeczeństwo coraz głupsze, no cóż. ale oczywiście z przerwami na foty!

    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Gdybym ja się tak uczył do matury z koleżanką to bym jej pewnie nie zdał
    uff, nie mam z tym problemu, obie siedzimy w podobnych "kreacjach" i raczej bez szału

    A NA POWAŻNIE: dziękuję za wszystkie rady, ale mam jeszcze pytanie do oświetlenia, bo to pierwsza moja sesja z lampą błyskową... coś nie tak, czy obrałam w miarę dobry kierunek?

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie się bardzo podoba 4 w kolorze, super! (;
    d5000
    KOBIETA

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynie 3-ka się broni.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Fajna Kinga i bardzo brzydka sceneria (kanapa/łóżko, ściana). Pomysł roznegliżowanej młodej dziewczyny z książką wydaje mi się mało naturalny. Kwadratowy kadr jest trudny i tu nic nie wnosi. Powtórz sesję.
    Bo Ty jesteś inne pokolenie, ja zresztą też , teraz tak się uczą... i jak tu się skupić?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olusz Zobacz posta
    uff, nie mam z tym problemu, obie siedzimy w podobnych "kreacjach" i raczej bez szału
    Współlokatora nie szukacie??
    (czasem nawet zmywam naczynia!!)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •