Powiem krotko, bylem, widzialem, polecam, A jakie sa wasze opinie o filmie?
Szukaj
Powiem krotko, bylem, widzialem, polecam, A jakie sa wasze opinie o filmie?
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
Za kazdym razem jak pójdziesz cos obejrzeć w kinie bedzie nowy watek ?
Po tym co bylo w Denver to poczekam na premiere na torentach.....hehehehhe:P![]()
Nikon http://greg77.com/
Byłem wczoraj, za kinomana wielkiego się nie uważam. Film mi się podobał i szczerze polecam.
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Skontaktuj się z nami